جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

«ارمغان مشهد» به نمایشگاه بین‌المللی قرآن رسید - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

«ارمغان مشهد» به نمایشگاه بین‌المللی قرآن رسید


به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی انتشارات آیت‌الله صافی‌گلپایگانی، «ارمغان مشهد» مجموعه‌ای ارزشمند از پیام‌ها، دیدارها، نوشتارها، نامه‌ها، ‌اشعار و گزارش تصویری سفر آیت‌الله لطف‌الله صافی‌گلپایگانی به مشهد مقدس در سال 1433 هجری قمری است. اوقات و لحظات زندگی بزرگان دین از برترین فرصت‌هایی است که می‌توان از آن خوشه معرفت و بینش چید و گفتار و رفتار وی را، الگو و اسوه برای زندگی سعادت‌مندانه قرار داد. این کتاب در 6 بخش پیام‌ها، دیدارها، مقالات، نامه‌ها، اشعار و لحظه‌های ماندگار به چاپ رسید و اسم این مجموعه بنا به دستور آیت‌الله صافی‌گلپایگانی به نام زیبای «ارمغان مشهد» برگزیده شده است. این کتاب که به دلیل توجه مشتاقان این مرجع شریف تاکنون چند مرتبه به چاپ رسیده در چاپ جدید در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه می‌شود.

مجموعه‌ای از اشعار و نوشتارهای آیت‌الله صافی‌گلپایگانی

 به نقل از روابط عمومی انتشارات آیت‌الله صافی‌گلپایگانی، «ارمغان مشهد» مجموعه‌ای ارزشمند از پیام‌ها، دیدارها، نوشتارها، نامه‌ها، ‌اشعار و گزارش تصویری سفر آیت‌الله لطف‌الله صافی‌گلپایگانی به مشهد مقدس در سال 1433 هجری قمری است.

اوقات و لحظات زندگی بزرگان دین از برترین فرصت‌هایی است که می‌توان از آن خوشه معرفت و بینش چید و گفتار و رفتار وی را، الگو و اسوه برای زندگی سعادت‌مندانه قرار داد.

این کتاب در 6 بخش پیام‌ها، دیدارها، مقالات، نامه‌ها، اشعار و لحظه‌های ماندگار به چاپ رسید و اسم این مجموعه بنا به دستور آیت‌الله صافی‌گلپایگانی به نام زیبای «ارمغان مشهد» برگزیده شده است.

این کتاب که به دلیل توجه مشتاقان این مرجع شریف تاکنون چند مرتبه به چاپ رسیده در چاپ جدید در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه می‌شود.

//فارس

آدرس کوتاه :