جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

«مادر» نظاره‌گر «پشت دیوار رویا» شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

«مادر» نظاره‌گر «پشت دیوار رویا» شد


فیلم کوتاه «پشت دیوار رویا» به بخش مسابقه فیلم‌های داستانی نخستین جشنواره ملی «مادر» رسید.

به کارگردانی سعید نجاتی؛

سعید نجاتی با اشاره به موفقیت چندین باره فیلم کوتاه «پشت دیوار رویا» بیان کرد: این فیلم کوتاه 9 دقیقه‌ای با مضمون اجتماعی به تولید رسیده و تاکنون در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی فراوانی شرکت کرده و نظر هیئت انتخاب و داوران این جشنواره‌ها را به خود جلب کرده است.

وی با اشاره به شرکت فیلم کوتاه «پشت دیوار رویا» در نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس «مادر» تصریح کرد: با نظر هیئت انتخاب بخش فیلم که شامل پریوش نظریه، ماهایا پطروسیان، مرجان اشرفی‌زاده، علی علائی و مهدی یارمحمدی بودند این فیلم کوتاه، شایسته حضور در بخش داستانی مسابقه جشنواره مادر شد.

مدرس انجمن سینمای جوان قم به داستان این فیلم اشاره و بیان کرد: «پشت دیوار رویا» روایت زنی است که در آرزوی بچه‌دار شدن است تا اینکه نوزادی را در امامزاده‌ای پیدا می‌کند.

نجاتی که خود، کارگردانی، تدوین و تهیه‌کنندگی فیلم کوتاه «پشت دیوار رویا» را انجام داده است با اشاره به عوامل این فیلم کوتاه گفت: منصور حیدری تصویربردار، مجید نجاتی صدابردار، ‌نزهت بادی نویسنده، مهتاب ابراهیمی منشی صحنه، رضا دهقان مدیر تولید و مانا عمویی در این فیلم به عنوان بازیگر حضور داشته‌اند.

وی با اشاره به برخی موفقیت‌های فیلم کوتاه «پشت دیوار رویا» گفت: این فیلم پس از تولید تا کنون در جشنواره‌های گوناگونی مانند جشنواره ملی مسجد و سلامت اجتماعی، جشنواره منطقه‌ای الموت، جشنواره ملی پروین اعتصامی، هفته فیلم و عکس و جشنواره منطقه‌ای سنندج و جشنواره‌هایی در خارج کشور شرکت کرده و توانسته جوایزی را کسب کند.

این کارگردان جوان که سابقه 14 ساله در عرصه فیلم‌سازی دارد، تا کنون در بیش از 80  جشنواره ملی و بین‌المللی شرکت کرده و توانسته بیش از 30 جایزه جشنواره‌های ملی و منطقه‌ای را از آن خود کند.

آدرس کوتاه :