سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

«میم» مثل مسابقه «ر» مثل رادیو قم - روابط عمومی

 

 


«میم» مثل مسابقه «ر» مثل رادیو قم


مسابقه رادیویی «میم مثل مسابقه» با انگیزه ایجاد روحیه همدلی، نشاط و شادابی در مخاطبان جوان و خانواده‌ها از رادیو قم پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، ایجاد روحیه همدلی، نشاط، سرور و شادابی صحیح و مفید در مردم استان قم  به ویژه خانواده ها همچنین تشویق مخاطبان جوان به دانش اندوزی و مقابله با تهاجم فرهنگی انگیزه تولید مسابقه «میم مثل مسابقه» به تهیه کنندگی محسن صباغ زاده در رادیو قم شد.

مسابقه حضوری «میم مثل مسابقه» شامل 5 مرحله است که شرکت کنندگان هر گروه باید در زمانی مشخص به سوالات مسابقه (معلومات عمومی؛ قم شناسی؛ شخصیت شناسی؛ تخصصی مشاغل و...) که اکثرا به صورت گزینه ای است؛ پاسخ دهند. ضمن اینکه در هر برنامه سوالی هم برای مخاطبان در منزل مطرح می‌شود.

«میم مثل مسابقه» با اجرای مشترک امیر حسین یاوری و ملیحه توکلی، هماهنگی و دستیاری تهیه مریم السادات صدر پور و صدابرداری فائزه خدا رحمی، مجید فهیمی و الهه حیدری پنجشنبه ها ساعت 11:40 از صدای مرکز قم تقدیم مخاطبان می‌شود

مخاطبان به ویژه زوجهای جوان برای شرکت در این مسابقه حضوری کافی است عبارت «میم» را به سرشماره 30000252 پیامک کنند تا در اولین فرصت با آنها تماس گرفته شود.

 

آدرس کوتاه :