سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

«می‌شه منو از خیابون رد کنی» به بخش مسابقه جشنواره رویش رسید - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

«می‌شه منو از خیابون رد کنی» به بخش مسابقه جشنواره رویش رسید


فیلم کوتاه «می‌شه منو از خیابون رد کنی» به کارگردانی ناهید نوروزیان و تهیه‌کنندگی حوزه هنری پس از شرکت در چندین جشنواره ملی اکنون برای رقابت در بخش مسابقه جشنواره رویش آماده می‌شود.

به تهیه کنندگی حوزه هنری؛

فیلم کوتاه «می‌شه منو از خیابون ردکنی» یا «خیابان» کاری از ناهید نوروزیان است که سال گذشته در قم تولید و در چند جشنواره ملی شرکت کرد.

این فیلم دومین کار از ناهید نوروزیان است که پس از مدت کوتاهی از تولید نخستین فیلمش که «از میان پلک‌های نیمه‌‌باز» نام داشت، به تولید رسیده است.

این کارگردان جوان، دانش‌آموخته انجمن سینمای جوان و از اعضای کانون سینمایی موج فاخته است که با تولید 2 فیلم کوتاه، برای شرکت در جشنواره‌های گوناگون تلاش می‌کند.

نوروزیان با فیلم «می‌شه منو از خیابون رد کنی» در جشنواره‌های فیلم و عکس استان قم و رشد شرکت کرد و اکنون با حضور در جشنواره رویش نظر هیئت داوران را به خود جلب کرده و برای رقابت در بخش مسابقه آماده می‌شود.

«فیلم می‌شه منو از خیابون ردکنی» داستان پیرمردی است که تلاش می‌کند از یک خیابان عبور کند ولی نمی‌تواند.

نوروزیان در تولید این فیلم از عوامل قوی بهره برده است که برای حضور او در جشنواره‌های گوناگون به‌عنوان برگ برنده محسوب می‌شود.

منصور حیدری به‌عنوان تصویربردار، اردشیر کاظمی، ملیکا کنجکاو و محمد کنجکاو به‌عنوان بازیگر در تولید این فیلم حضور داشته‌اند.

همچنین سعید نجاتی مشاور و تدوین، مجید نجاتی صدابرداری و احمد صابری صداگذاری این اثر را به عهده داشته‌اند.

آدرس کوتاه :