جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

ابراهیم پازوکی - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

ابراهیم پازوکی

ابراهیم پازوکی


ابراهیم پازوکی
سن : 35 سال
ميزان تحصيلات : ليسانس
عنوان شغلی : تهيه کننده راديويی

ابراهیم پازوکی

سوابق:

از سال 1378 الی 1381 بعنوان سردبير و دستيار تهيه در برنامه های شبکه راديويی معارف همکاری داشته ام . و از سال 1381 تا کنون بعنوان تهيه کننده رسمی راديو قم مشغول خدمت در سازمان صدا و سيمای جمهوری اسلامی ايرن مرکز قم می باشم.

معرفی برنامه های موفق و روتين چند ساله اخير:
بنده در طول 8 سال همکاری با مرکز قم برنامه های زنده و توليدی زيادی کا رو توليد کرده ام که به همه ی اين برنامه ها علاقمند بوده و زحماتی که برايشان کشيده ام برای خودم قابل ارزش می باشد ولی درنگاه خودم برنامه های « با جوانان » ، « عصر بخير قم » ، « سلام زندگی » و « پياده رو » از برنامه های موفق و برجسته تر از ساير برنامه ها بوده است.

خاطره ای زيبا و به يادماندنی از برنامه سازی:
واقعاً به عنوان يک شعار که از صميم قلب بيان می کنم که هر روز برنامه سازی در راديو قم برايم شيرين و لذت بخش بوده است و هر برنامه ای که توليد و پخش می شود نتيجه تلاش جمعی همکاران است که برای برنامه ساز خوشايند می باشد و در طول اين مدت نيز خاطرات شيرين و البته در کنار آن لحظات پر استرس و پراضطراب کم نداشته ايم.

برنامه ريزی های مدنظر برای کسب موفقيت های آتی در جشنواره ها و همايش ها:
در بين تمامی برنامه سازان مراکز کشور کاری بسيار دشوار و سخت می باشد که با وجود حضور در اين جشنواره ها متأسفانه حائز رتبه برتری نشده ام ولی انشاءا... با يک برنامه ريزی دقيق و استفاده از منابع مناسب و کارشناسان اهل فن در زمينه برنامه سازی به موفقيت در جشنواره های آتی چشم دوخته ايم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.666666666666667 stars out of 5.