جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

آتلیه طهران برای کسب دومین پیروزی متوالی انگیزه زیادی دارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آتلیه طهران برای کسب دومین پیروزی متوالی انگیزه زیادی دارد


سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم با بیان این که انتظار بازی سختی در نخستین گام برابر کاشی نیلوی اصفهان داشتیم گفت: آتلیه طهران برای کسب دومین پیروزی متوالی انگیزه زیادی دارد.

غیاثی عنوان کرد؛

سید مهدی غیاثی اظهار داشت: کسب پیروزی در بازی نخست برابر تیم کاشی نیلو در زمین حریف نتیجه بسیار خوب و رضایت بخشی برای تیم آتلیه طهران بود و امیدواریم این روند در هفته‌های آتی نیز ادامه پیدا کند.

وی افزود: انتظار بازی سختی در نخستین گام برابر کاشی نیلوی اصفهان داشتیم اما باید اذعان کنیم که حریف، بیش از حدی که مورد انتظار ما بود، نمایش خوبی داشته و ما را به دردسر انداخت و بدون شک در هفته‌های آینده تیم قدرتمندی نشان خواهد داد.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم گفت: با توجه به این که فرصت زیادی برای آماده سازی نداشتیم، بازیکنان و اعضای کادر فنی در ۲ هفته اخیر همت کردند و توانستند تیم را به شرایط آمادگی ایده آل برسانند البته هنوز ابتدای راه است و مسابقات سختی در پیش است.

غیاثی بیان داشت: آتلیه طهران برای کسب دومین پیروزی متوالی انگیزه زیادی دارد البته این هفته هم باید مثل هفته گذشته در خانه حریف به میدان برویم و این که میثاق تهران در بازی هفته گذشته تیم منصوری قرچک را شکست داده کار ما را سخت می‌کند.

وی عنوان کرد: نباید به دلیل کسب پیروزی بر کاشی نیلو، مغرور شویم و تیم میثاق تهران را دست کم بگیریم اما عقیده من این است که اگر بازی همیشگی خود را ارائه دهیم می‌توانیم برنده بازی باشیم.

وی عنوان کرد: پس از بازی با میثاق تهران که روز پنج شنبه هفته جاری برگزار می‌شود، باید آماده برگزاری نخستین بازی خانگی برابر تاسیسات دریایی شویم و این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد و امیدوارم هواداران از ما حمایت لازم را داشته باشند.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه قم تصریح کرد: در هفته‌های آغازین لیگ برتر فوتسال قرار داریم و هنوز جدول واقعی و مدعیان حقیقی مسابقات مشخص نشده‌اند اما تلاش می‌کنیم با توجه به داشته‌هایمان در لیگ نتایج خوب و در خور شخصیت فوتسال قم کسب کنیم.

آدرس کوتاه :