رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

آتلیه طهران برای کسب دومین پیروزی متوالی انگیزه زیادی دارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم با بیان این که انتظار بازی سختی در نخستین گام برابر کاشی نیلوی اصفهان داشتیم گفت: آتلیه طهران برای کسب دومین پیروزی متوالی انگیزه زیادی دارد.

غیاثی عنوان کرد؛

سید مهدی غیاثی اظهار داشت: کسب پیروزی در بازی نخست برابر تیم کاشی نیلو در زمین حریف نتیجه بسیار خوب و رضایت بخشی برای تیم آتلیه طهران بود و امیدواریم این روند در هفته‌های آتی نیز ادامه پیدا کند.

وی افزود: انتظار بازی سختی در نخستین گام برابر کاشی نیلوی اصفهان داشتیم اما باید اذعان کنیم که حریف، بیش از حدی که مورد انتظار ما بود، نمایش خوبی داشته و ما را به دردسر انداخت و بدون شک در هفته‌های آینده تیم قدرتمندی نشان خواهد داد.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم گفت: با توجه به این که فرصت زیادی برای آماده سازی نداشتیم، بازیکنان و اعضای کادر فنی در ۲ هفته اخیر همت کردند و توانستند تیم را به شرایط آمادگی ایده آل برسانند البته هنوز ابتدای راه است و مسابقات سختی در پیش است.

غیاثی بیان داشت: آتلیه طهران برای کسب دومین پیروزی متوالی انگیزه زیادی دارد البته این هفته هم باید مثل هفته گذشته در خانه حریف به میدان برویم و این که میثاق تهران در بازی هفته گذشته تیم منصوری قرچک را شکست داده کار ما را سخت می‌کند.

وی عنوان کرد: نباید به دلیل کسب پیروزی بر کاشی نیلو، مغرور شویم و تیم میثاق تهران را دست کم بگیریم اما عقیده من این است که اگر بازی همیشگی خود را ارائه دهیم می‌توانیم برنده بازی باشیم.

وی عنوان کرد: پس از بازی با میثاق تهران که روز پنج شنبه هفته جاری برگزار می‌شود، باید آماده برگزاری نخستین بازی خانگی برابر تاسیسات دریایی شویم و این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد و امیدوارم هواداران از ما حمایت لازم را داشته باشند.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه قم تصریح کرد: در هفته‌های آغازین لیگ برتر فوتسال قرار داریم و هنوز جدول واقعی و مدعیان حقیقی مسابقات مشخص نشده‌اند اما تلاش می‌کنیم با توجه به داشته‌هایمان در لیگ نتایج خوب و در خور شخصیت فوتسال قم کسب کنیم.

آدرس کوتاه :