رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

آتلیه طهران قم در میهمانی روستائیان کاشان به دنبال بازگشت به صدر است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


تیم فوتسال آتلیه طهران قم در دومین هفته از دور برگشت مسابقات لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور برابر یکی از دو اصفهانی هم‌گروه خود قرار می‌گیرد.

هفته دوم از دور برگشت فوتسال باشگاه‌های کشور

بازی‌های دور برگشت از مرحله گروهی مسابقات فصل جاری لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور از روز پنجشنبه هفته جاری پیگیری می‌شود و طی آن از جمع 28 تیم حاضر در بازی‌های این مرحله 24 تیم در 12 مسابقه مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

در هر یک از گروه‌های چهارگانه هفت تیم حضور دارند و یکی از تیم‌های هر گروه هر هفته با قرعه استراحت مواجه می‌شود و نظاره‌گر بازی‌های دیگر رقبای خود خواهد بود اما نمایندگان قم در هفته‌های پنجم و هفتم با این شرایط مواجه می‌شوند و تا قبل از آن باید بازی‌های مهمی مقابل حریفان انجام بدهند.

تیم‌های آرش نوین ایرانیان و آتلیه طهران دو نماینده قم در گروه دوم مرحله مقدماتی بازی‌های فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور هستند که در هفته نخست از دور برگشت این مرحله در سالن شهید حیدریان قم به مصاف یکدیگر رفتند و امتیازها را با تساوی بدون گل تقسیم کردند.

در هفته دوم از دور برگشت مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور از ساعت 22:30 دقیقه پنجشنبه هفته جاری فوتسالیست‌های تیم آتلیه طهران قم باید در دیداری خارج از خانه برابر تیم فوتسال هیئت روستایی کاشان قرار بگیرند.

این در حالی است که شاگردان سیدمهدی غیاثی با کسب عنوان قهرمانی نیم‌فصل مرحله گروهی مسابقات لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور نشان داده که می‌خواهد یکی از تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی و یکی از مدعیان راهیابی به لیگ دسته اول فوتسال کشور باشد.

آتلیه طهران قم که در بین هفت تیم حاضر در گروه دوم مقدماتی عنوان نخست جدول را در نیم فصل به دست آورد در شروع دیدارهای دور برگشت مرحله گروهی به دنبال این است که با توان بسیار بالاتر برای نشان دادن آمادگی خود و انگیزه صعود به مرحله نهایی برابر حریفان به میدان برود.

بازیکنان آتلیه طهران قم در مسابقات نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور به خوبی نشان دادند که مدعی رفتن به لیگ بالاتر هستند اما تساوی بدون گل در هفته قبل آنها را موقتا از صدر جدول دور کرده و اکنون آنها مجبورند با ارائه بهترین بازی خود برابر تیم روستایی کاشان به سه امتیاز دست یابند.

این در حالی است که بازیکنان تیم آتلیه طهران قم بعد از تساوی با همشهری خود آرش نوین ایرانیان، برای کسب جواز صعود به مرحله نهایی مسابقات لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور تمرینات خوبی انجام داده‌اند و در حال حاضر با هماهنگی بین نفرات، تیم بسیار خوب و آماده‌ای هستند تا از هفته دوم دور برگشت نتایج خوبی کسب کرده و با قهرمانی این گروه به مرحله نهایی بروند.

تیم فوتسال آتلیه طهران قم در نیم‌فصل دوم مرحله گروهی این مسابقات چهار مسابقه خانگی با تیم‌های سهند مرکزی، آرش‌نوین ایرانیان قم، مقاومت شهرکرد و رعد پدافند هوایی اصفهان پیش‌رو دارند که باید از تمام آنها سه امتیاز را بگیرند، ضمن اینکه به غیر از بازی این هفته با هیئت روستایی کاشان در یک میهمانی دیگر باید برابر تیم سن‌ایچ ساوه صف آرایی کنند.

// فارس

آدرس کوتاه :