جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

آتلیه قم و میثاق تهران، شاگردان غیاثی به دنبال دومین پیروزی متوالی‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آتلیه قم و میثاق تهران، شاگردان غیاثی به دنبال دومین پیروزی متوالی‌


هفته دوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در حالی فردا برگزار می‌شود که شاگردان سید مهدی غیاثی به دنبال دومین پیروزی متوالی در این مسابقات هستند.

در لیگ برتر فوتسال؛

رقابت‌های فوتسال لیگ برتر ‌وارد دومین هفته خود می‌شود و نماینده فوتسال قم پس از پیروزی ارزشمند برابر کاشی نیلوی اصفهان به دنبال تداوم موفقیت‌های خود است.

تیم فوتسال آتلیه طهران که به نمایندگی از قم در لیگ برتر حاضر است پنج شنبه شب در تهران مهمان تیم فوتسال میثاق تهران است و باید دومین دیدار خود در لیگ برتر را نیز در خارج از خانه برگزار کند.

شاگردان سید مهدی غیاثی در نخستین بازی خود در هفته نخست، در اصفهان برابر تیم تازه‌وارد به لیگ برتر یعنی کاشی نیلوی این شهر قرار گرفتند و موفق شدند حریف خود را 4 بر 2 از پیش رو بردارند.

این پیروزی، یک شروع خوب برای تیمی بود که مشکلات زیادی برای حضور در لیگ برتر داشت و تنگناهای مالی و چالش‌های مدیریتی سبب بی‌ثباتی در وضعیت این تیم شده بود اما با تلاشی مضاعف از سوی اعضای این تیم، مشکلات کنار زده شد تا نماینده قم شروع خوبی در لیگ داشته باشد.

حریف پنج شب آتلیه طهران قم، میثاق تهران است که از این نظر که همانند نماینده قم، در نخستین بازی خود در خارج از خانه پیروز شده با آتلیه طهران اشتراک دارد.

آن‌ها در هفته نخست لیگ برتر در قرچک برابر تیم شهید منصوری قرچک به برتری رسیدند تا آغاز خوبی در لیگ برتر داشته باشند اما بدون تردید، تقابل با نماینده قم برای آن‌ها مسابقه ساده‌ای نیست و کادر فنی میثاق نیز به‌خوبی به این مسئله واقف هستند.

نماینده فوتسال قم در صورتی که بتواند در دیدار پنج شنبه شب از سد میثاق عبور کند با روحیه‌ای مضاعف به استقبال مسابقه حساس هفته سوم در قم برابر تیم پرمهره تاسیسات دریایی می‌رود و می‌تواند امیدوار به کسب نتیجه مطلوب در این بازی باشد.

وضعیت روحی و روانی بازیکنان آتلیه طهران با کسب برتری احتمالی برابر میثاق در شرایط مناسب‌تری قرار می‌گیرد و اعتماد به نفس بیش از پیش به این تیم تزریق می‌شود و این به معنای امیدواری هر چه بیشتر به آینده این تیم است.

آتلیه طهران که فصل گذشته با نام ماهان تندیس در لیگ برتر فوتسال حاضر بود در جدال با میثاق تهران در فصل قبل به یک پیروزی و یکم شکست دست یافت چنان که آن‌ها ابتدا در بازی رفت در قم، از سد این تیم عبور کردند اما در بازی برگشت و در روزهای بحرانی ماهان تندیس، برابر میثاق بازنده شدند.

میثاق تهران با هدایت رضا لک با حداقل تغییرات نسبت به فصل قبل وارد کارزار لیگ شده است اما بدون شک فوتسالیست‌های قمی می‌توانند با ارائه یک بازی تاکتیکی و به دور از حواشی برنده بازی با میثاق باشند و دومین گام را نیز محکم بردارند.

نقش علیرضا وفایی بازیکن ملی‌پوش آتلیه طهران قم در این بازی نقشی اساسی و تعیین‌کننده است و محمد کوهستانی، سعید قاسمی و محمد کرمانی بازیکنان تاثیرگذار نماینده قم در این مسابقه هستند

دیدار تیم‌های فوتسال میثاق تهران و آتلیه طهران قم از ساعت 22 و 30 دقیقه پنج شنبه 25 تیرماه در تهران برگزار می‌شود.

برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتسال:

*فرش آرای مشهد – مس سونگون ورزقان - سالن شهید بهشتی مشهد

داوران:علی حفیظی- امید سهرابی- امیر بهنام نقوی- ایمان باستان، ناظر داوری: محمد فرجی

*تاسیسات دریایی ایران – شهید منصوری قرچک - تالار هندبال تهران

داوران: اسماعیل کمربسته- ابراهیم مسیبی- جم تاج مهجور- حمیدرضا طیب طاهری، ناظر داوری: منوچهر نظری

* ملی حفاری اهواز – شهروند ساری - سالن نفت اهواز

داوران: علیرضا یگانه- حسین امیری- قباد فتح اللهی- حسن عرفانی، ناظر داوری: جواد فهیمی راد

*میثاق تهران –آتلیه طهران قم - سالن شهدای منطقه 11 تهران

داوران: علیرضا رمضانی- جواد غلامزاده- فرزین صالح، ناظر داوری: علیرضا محمدپور

* صنایع گیتی پسند اصفهان – کاشی نیلوی اصفهان - سالن پیروزی اصفهان

داوران: پژمان رضایی- رضا وثوقی- امید مصداقی- حمیدرضا قدسی راغب، ناظر داوری: عبدالکریم سیستانی

*دبیری تبریز – فردوسی مشهد - سالن دانشکده علوم پزشکی تبریز

داوران: محمد غفاری نژاد- رضا ترابی- زیاد فروتن- یوسف افضلی، ناظر داوری: مهران جعفری

*مقاومت البرز – آذرخش بندرعباس - سالن انقلاب کرج

داوران: محمد حیرتی- سید هادی اسماعیلی- حسن کشاورز- ولی صفارها، ناظر داوری: سید صدرالدین موسوی

آدرس کوتاه :