جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اتوبوس درون‌شهری در آتش سوخت / آتش سوزی ارتباط به دانشگاه قم نداشت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اتوبوس درون‌شهری در آتش سوخت / آتش سوزی ارتباط به دانشگاه قم نداشت


مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم گفت: یک دستگاه اتوبوس در بلوار غدیر مقابل دانشگاه قم دچار حریق شد ولی این حریق قربانی نداشت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم:

عباس جعفری امروز در قم، با اشاره به وقوع حادثه آتش سوزی که مقابل دانشگاه قم رخ داد، اظهار کرد: ساعت 20 و 19 دقیقه دوشنبه شب با مرکز عملیات 115 تماسی برقرار شده و وقوع حریق یک دستگاه اتوبوس درون شهری گزارش شد.

وی با بیان اینکه پس از دریافت تماس به سرعت از دو ایستگاه 6 و 18 نیروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: با توجه به اینکه هنگام وقوع حادثه مسیر بلوار غدیر با ترافیک سنگین روبه‌رو بود ساعت 20 و 24 دقیقه نیروهای علمیاتی به محل حادثه رسیدند و این عملیات به مدت 20 دقیقه طول کشید.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم با اشاره به جزئیات حادثه بیان کرد: اتوبوس در مسیر حرکت خود از ناحیه موتور دچار حریق شد و به دلیل اینکه موتور اتوبوس در قسمت انتهایی قرار گرفته است دود از میان صندلی‌ها وارد اتوبوس شد و مسافران متوجه وقوع این حادثه شده و به سرعت از اتوبوس خارج شدند.

وی با بیان اینکه در حادثه ذکر شده خوشبختانه کسی آسیب ندید و مسافران به سلامت از اتوبوس خارج شدند تصریح کرد: در صورتی که نیروهای عملیاتی وارد صحنه نمی‌شدند اتوبوس به صورت کامل سوخته بود و اثری از آن باقی نمی‌ماند.

جمشیدی خاطرنشان کرد: علت این حادثه در دست بررسی است و ظرف دو روز آینده نظر کارشناسی در این مورد اعلام خواهد شد.

براساس گفته‌های شاهدان عینی گستردگی آتش به اندازه‌ای بوده است که برای خودورهای عبوری متصور می‌شد که سردر دانشگاه دچار آتش شده و همین مسئله موجب برخی شایعات شد.

// فارس

آدرس کوتاه :