سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

آثار تولید شده در کارگاه پوستر نقش بهشت اکران عمومی می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آثار تولید شده در کارگاه پوستر نقش بهشت اکران عمومی می‌شود


سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم از برگزاری نمایشگاه و اکران آثار تولید شده در کارگاه پوستر نقش بهشت خبر داد.

سرپرست سازمان فرهنگی، هنری شهرداری قم:

سید رسول موسوی نژادیان،درکارگاه نقش بهشت که در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: همه دستگاه‌ها در استان قم وظیفه دارند تا خدمات حداکثری به زائران و آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) داشته باشند، چرا که این بانوی کرامت موجب خیر و برکت برای همه شهروندان قمی است.

وی با اشاره به همکاری بخش‌های مختلف شهرداری قم از جمله سازمان فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری با معاونت فرهنگی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) در طول سال افزود: افتخارمان این است که برنامه‌های مختلفی در ایام دهه کرامت و همچنین در دیگر مناسبت‌های سال با همکاری حرم مطهر اجرا می‌کنیم و در این راستا از همه ظرفیت و توان استفاده خواهیم کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با بیان اینکه مجموعه کانون هنر شیعی با حضور استاد نجابتی رویدادهای فرهنگی و هنری خوبی را در طول سال برگزار می‌کنند، افزود: در ایام نیمه شعبان امسال کارگاه پوستر حبل الله در مسجد مقدس جمکران برگزار شد که بازخوردهای بسیار خوبی را شاهد بودیم.

وی اضافه کرد: امید است با مشارکت دستگاه‌های مختلف هر سال این گونه رویدادهای فرهنگی در استان قم و با حضور هنرمندان کشوری برگزار شود.

موسوی نژادیان افزود: خروجی این کارگاه که آثار هنری ارزشمندی خواهد بود دستمایه بسیار مناسبی است که نهادهای مختلف بتوانند در مناسبت‌های مرتبط با حضرت فاطمه معصومه (س) از آن استفاده کنند.

وی تصریح کرد: نمایشگاهی نیز از آثار تولید شده در این کارگاه در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد و برنامه اکران آثار تولید فاخر در محیط‌های شهری قم نیز در دستور کار قرار دارد./مهر

آدرس کوتاه :