جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

اجرای برنامه 21 – 21 همزمان با روز بزرگداشت صنایع کوچک در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اجرای برنامه 21 – 21 همزمان با روز بزرگداشت صنایع کوچک در قم


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم از اجرای برنامه 21 -21 در این استان در آستانه 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک خبر داد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم مطرح کرد

به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم، امیر طیبی‌نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک با حضور معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برنامه 21 – 21 در سالن اجتماعات شهدا شهرک صنعتی شکوهیه برگزار می‌شود.

 

وی در خصوص علت نام گذاری 21 – 21 گفت: در این روز سه کتاب تالیف شده از تجربیات و دستاوردهای علمی سازمان صنایع کوچک که به همت شرکت شهرک‌های قم به چاپ رسیده رونمایی می‌شود که با احتساب این تعداد، آمار کتب منتشره توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به 21 می‌رسد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم خاطرنشان کرد: همزمان با این رونمایی 15 پروژه عمرانی و زیر بنایی از جمله ایستگاه 10 هزار متر مکعبی تقلیل فشار گاز شهرک صنعتی شکوهیه، تجهیز آتش نشانی شهرک‌ها و نواحی صنعتی محمودآباد قنوات و طغرود و واحدهای خدماتی- تجاری در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان قم رسما به بهره برداری می‌رسد.

طیبی‌نژاد یادآور شد: عملیاتی شدن و بهره برداری از پروژه‌های عمرانی در سطح شهرک‌های صنعتی قم منوط به افتتاح رسمی نیست و هر زمانی که پروژه‌ای آماده شود، خدمات رسانی به صنعتگران را از همان زمان آغاز می‌کند. ولی مراسم افتتاحیه فرصت مناسبی برای تقدیر از زحمات مدیران و کارشناسانی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان قم است. / فارس


آدرس کوتاه :