سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

اجرای بیش از 35 برنامه در هفته معلم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اجرای بیش از 35 برنامه در هفته معلم


معاون برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم از اجرای بیش از 35 برنامه با 300 میلیون تومان اعتبار در هفته معلم خبر داد.

معاون برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم خبر داد

حسین محمودی گفت: اگر در راستای تکریم معلم حرکت کنیم شاهد ارتقای جایگاه دانش نزد دانش‌آموزان خواهیم شد که نتیجه‌اش افزایش علاقه به تحصیل است.

وی افزود: برنامه‌هایی که برای گرامیداشت هفته معلم در نظر گرفته شده‌ درون‌دستگاهی و برون‌دستگاهی است که امیدواریم رضایت معلمان گرامی را در پی داشته باشد.

معاون برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه تکریم جایگاه معلم جزء برنامه‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است، اضافه کرد: این سند توسط تعداد زیادی از نخبگان تدوین شده و به تأیید مقام معظم رهبری نیز رسیده است، بنابراین باید برای تحقق همه بخش‌های آن تلاش کنیم.

محمودی ادامه داد: بیش از 35 برنامه با 300 میلیون تومان اعتبار برای بزرگداشت هفته معلم در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: دیدار با مقام معظم رهبری و مراجع و همچنین اجرای برنامه‌های گوناگون فرهنگی هنری در مدارس از جمله برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده برای این هفته هستند.

معاون برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم از همکاری با شهرداری در هفته معلم خبر داد و تصریح کرد: اداره‌کل آموزش و پرورش استان در نظر دارد همکاری‌هایی را با شهرداری قم برای فضاسازی شهر در هفته معلم انجام دهد.

محمودی تاکید کرد: هر نوع فعالیتی که مایه ارتقای جایگاه معلم و شناساندن این مقام والا شود باید مورد حمایت قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: تکریم جایگاه معلم به ویژه در هفته معلم نباید محصور در آموزش و پرورش باشد بلکه نهادهایی که امکانات لازم را دارند نیز باید به این امر ورود کنند.

آدرس کوتاه :