رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

اجرای طرح بشیران جوان در نوروز 94 - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اجرای طرح بشیران جوان در نوروز 94


مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: طلاب جوان مشتاق به امر تبلیغ در موسم نوروز با عنوان بشیران جوان برای تبلیغ چهره به چهره به شهرهای خود اعزام می‌شوند.

حجت الاسلام موسوی؛

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامعباس موسوی با اشاره به طرح اعزام طلاب جوان در موسم نوروز توسط دفتر تبلیغات اسلامی گفت: طلاب پایه‌های 4 تا 6 حوزه علمیه که مشتاق به امر تبلیغ هستند، با عنوان بشیران جوان به صورت تبلیغ چهره به چهره نزد اقوام، آشنایان و همشهریان خود اعزام می‌شوند.

وی در خصوص انجام این طرح توسط دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: با عنایت به پیشنهاد حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی به مقام معظم رهبری، این وظیفه به دفتر تبلیغات اسلامی محول شد.

مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ادامه داد: طرح ساماندهی طلاب شکل گرفته و براساس آیین نامه و با توجه به تعطیلات نوروز و تابستان مبلغان جوان به شهرهای خود اعزام شده و پس از 3 سال فعالیت در ایام نوروز و تابستان، به عنوان مبلغ رسمی در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه ثبت خواهند شد.

موسوی با اشاره به فعالیت‌های مبلغان اعزامی خاطرنشان کرد: با توجه به دید و بازدیدهای ایام نوروز و تلاقی این ایام با ایام فاطمیه، طلاب جوان ما نیازمند فعالیت بیشتر در خصوص ارتباط وسیع‌تر با دوستان و آشنایان، برگزاری کلاس‌های دینی و قرآنی، امر به معروف و نهی از منکر، همکاری با روحانی محل و... هستند.

وی از برگزاری جلسه توجیهی و محتوایی برای بشیران جوان پیش از اعزام خبر داد و گفت: در روزهای 7 و 14 اسفند ماه نشست توجیهی و محتوایی برگزار خواهد شد و همچنین ره توشه‌ای برای این طلاب جوان تهیه شده که به آنها ارائه می‌شود.

آدرس کوتاه :