رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

اجرای پروژه پیاده‌رو سازی بلوار مصلای قم با اعتبار یک میلیارد ریال - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرپرست شهرداری منطقه هفت قم از اجرای اجرای پروژه پیاده‌روسازی بلوار مصلی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال خبر داد.

سرپرست شهرداری منطقه هفت قم خبر داد

 به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علیرضا اقبالیان با اعلام تکمیل پروژه پیاده‌روسازی خیابان شهداء و اتصال آن به میدان مصلی گفت: این پروژه از اولویت‌های اجرایی برنامه‌های روان‌سازی تردد و ارتقا ایمنی عابران پیاده در معابر شهری در منطقه هفت است.

 

وی فاز نهایی این طرح را حد فاصل میدان شهدا (صفائیه) تا میدان مصلی به طول 220 متر و مساحت 880 مترمربع عنوان کرد و افزود: فاز نهایی بهسازی پیاده‌رو خیابان شهدا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال و با هدف بهبود عبور و مرور شهری و افزایش کیفی ایمنی عابران پیاده، تخلیه مناسب آب‌های سطحی و همچنین زیباسازی سیما و منظر شهری انجام گرفته است.

سرپرست شهرداری منطقه هفت قم ادامه داد: اجرای جدول سنگی باغچه‌های حاشیه خیابان، تعبیه مسیر تردد نابینایان، هم‌سطح‌سازی و ایجاد مانع برای تردد موتورسیکلت‌ها از ویژگی‌های اجرا شده در این طرح است.

وی استفاده از مصالح استاندارد با طول عمر بالا برای افزایش کیفی را از نکات مورد توجه در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی در سطح منطقه هفت قم دانست و خاطرنشان کرد: بازنگری در معابر و پیاده‌روهای شهری به ویژه در هسته مرکز شهر، ضرورت همکاری بیشتر شهروندان با مجموعه مدیریت شهری، درخصوص پاکسازی و رفع نازیبایی‌های سیما و منظر شهری و بخصوص رفع سد معبر را بازگو می‌کند.

// فارس

 

آدرس کوتاه :