جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

احتمال انصراف نماینده هاکی قم از لیگ برتر کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

احتمال انصراف نماینده هاکی قم از لیگ برتر کشور


رئیس هیئت هاکی قم از احتمال انصراف نماینده هاکی قم از لیگ بر‌تر مردان کشور خبر داد و گفت: در صورتی که خانه هاکی از این رشته گرفته شود توانایی پشتیبانی مالی تیم لیگ برتری از محل درآمدهای این سالن را نداریم.

رئیس هیئت هاکی قم

مسعود رضاییان ، تیم هاکی مردان قم قرار است امسال برای نخستین بار در لیگ بر‌تر هاکی کشور شرکت کند و از ماه‌ها پیش برنامه ریزی لازم برای حضور این تیم در لیگ بر‌تر انجام شده است.

وی افزود: از نظر فنی همه چیز برای حضور این تیم در لیگ بر‌تر مهیا است اما در زمینه پشتیببانی مالی مشکلاتی وجود دارد و در حال حاضر علاوه بر عدم وجود حامی مالی، تنها منبع درآمد هیئت هاکی نیز در معرض مزایده قرار گرفته است.

رئیس هیئت هاکی قم گفت: در بخش اسپانسرینگ، به دلیل ناشناخته بودن رشته هاکی برای مردم و اینکه تیم هاکی قم برای نخستین بار در این مسابقات حاضر است و طبیعتا افتخاری نیز در این مسابقات ندارد، میل و رغبتی برای جذب حامی مالی مشاهده نکرده‌ایم و تلاش هیئت هاکی در این زمینه با بن بست مواجه شده است.

رضاییان بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان قم نیز امسال سالن حضرت ابوالفضل (ع) را افتتاح کرد و به عنوان خانه هاکی در اختیار هیئت هاکی قرار داد اما اخیرا مطلع شده‌ایم که این سالن در فهرست مزایده قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: در صورتی که خانه هاکی از این رشته گرفته شود توانایی پشتیبانی مالی تیم لیگ برتری از محل درآمدهای این سالن را نداریم و احتمال انصراف تیم هاکی قم از لیگ بر‌تر هاکی وجود دارد زیرا در آن صورت، محل درآمدی برای تامین هزینه‌های این تیم باقی نمی‌ماند.

رئیس هیئت هاکی قم تصریح کرد: در حال حاضر در خانه هاکی، نونهالان و نوجوانان زیادی برای حضور در دوره‌های آموزشی مینی هاکی ثبت نام کرده‌اند و اگر این سالن از اختیار سالن هاکی خارج شود به طور طبیعی این دوره‌های آموزشی نیز باید تعطیل شود و لطمه‌های سنگینی به هاکی قم وارد می‌شود.

رضاییان خاطرنشان کرد: تا 11 مهر برای اعلام انصراف از لیگ بر‌تر فرصت داریم و طی صحبت‌هایی که با مدیرکل ورزش و جوانان قم و معاون وی داشته‌ایم مقرر شده است جلساتی برگزار شود تا این مشکل حل شده و سالن حضرت ابوالفضل از فهرست مزایده‌ها خارج شود./تسنیم

آدرس کوتاه :