رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

احتمال انصراف نماینده هاکی قم از لیگ برتر کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس هیئت هاکی قم از احتمال انصراف نماینده هاکی قم از لیگ بر‌تر مردان کشور خبر داد و گفت: در صورتی که خانه هاکی از این رشته گرفته شود توانایی پشتیبانی مالی تیم لیگ برتری از محل درآمدهای این سالن را نداریم.

رئیس هیئت هاکی قم

مسعود رضاییان ، تیم هاکی مردان قم قرار است امسال برای نخستین بار در لیگ بر‌تر هاکی کشور شرکت کند و از ماه‌ها پیش برنامه ریزی لازم برای حضور این تیم در لیگ بر‌تر انجام شده است.

وی افزود: از نظر فنی همه چیز برای حضور این تیم در لیگ بر‌تر مهیا است اما در زمینه پشتیببانی مالی مشکلاتی وجود دارد و در حال حاضر علاوه بر عدم وجود حامی مالی، تنها منبع درآمد هیئت هاکی نیز در معرض مزایده قرار گرفته است.

رئیس هیئت هاکی قم گفت: در بخش اسپانسرینگ، به دلیل ناشناخته بودن رشته هاکی برای مردم و اینکه تیم هاکی قم برای نخستین بار در این مسابقات حاضر است و طبیعتا افتخاری نیز در این مسابقات ندارد، میل و رغبتی برای جذب حامی مالی مشاهده نکرده‌ایم و تلاش هیئت هاکی در این زمینه با بن بست مواجه شده است.

رضاییان بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان قم نیز امسال سالن حضرت ابوالفضل (ع) را افتتاح کرد و به عنوان خانه هاکی در اختیار هیئت هاکی قرار داد اما اخیرا مطلع شده‌ایم که این سالن در فهرست مزایده قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: در صورتی که خانه هاکی از این رشته گرفته شود توانایی پشتیبانی مالی تیم لیگ برتری از محل درآمدهای این سالن را نداریم و احتمال انصراف تیم هاکی قم از لیگ بر‌تر هاکی وجود دارد زیرا در آن صورت، محل درآمدی برای تامین هزینه‌های این تیم باقی نمی‌ماند.

رئیس هیئت هاکی قم تصریح کرد: در حال حاضر در خانه هاکی، نونهالان و نوجوانان زیادی برای حضور در دوره‌های آموزشی مینی هاکی ثبت نام کرده‌اند و اگر این سالن از اختیار سالن هاکی خارج شود به طور طبیعی این دوره‌های آموزشی نیز باید تعطیل شود و لطمه‌های سنگینی به هاکی قم وارد می‌شود.

رضاییان خاطرنشان کرد: تا 11 مهر برای اعلام انصراف از لیگ بر‌تر فرصت داریم و طی صحبت‌هایی که با مدیرکل ورزش و جوانان قم و معاون وی داشته‌ایم مقرر شده است جلساتی برگزار شود تا این مشکل حل شده و سالن حضرت ابوالفضل از فهرست مزایده‌ها خارج شود./تسنیم

آدرس کوتاه :