جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

احداث بزرگ‌ترین آکادمی بسکتبال کشور در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

احداث بزرگ‌ترین آکادمی بسکتبال کشور در قم


مدیرعامل باشگاه بسکتبال نادرشیمی قم گفت: بزرگ‌ترین آکادمی بسکتبال کشور در قم احداث خواهد شد.

قم

 مدیرعامل باشگاه بسکتبال نادرشیمی قم اظهار داشت: بر اساس رایزنی‌های انجام شده بین باشگاه بسکتبال نادرشیمی قم و بخش خصوصی، زمینه برای راه اندازی بزرگ‌ترین آکادمی بسکتبال کشور فراهم شد.
 
محسن نادری افزود: این آکادمی قرار است با همکاری فدراسیون بسکتبال و با استفاده از متد آموزشی روز بسکتبال در قم احداث شود و بهره برداری از این آکادمی، قم را صاحب برند آموزش بسکتبال در کشور خواهد کرد..
 
مدیرعامل باشگاه بسکتبال نادرشیمی قم گفت: بر این اساس قرار است یک مربی کروات برای آموزش بسکتبال در این آکادمی حاضر شود و مقدمات احداث و راه اندازی این آکادمی در حال انجام است.
 
 مدیرعامل باشگاه بسکتبال نادرشیمی قم تصریح کرد: در ۲ سال اخیر با سرمایه بخش خصوصی در این مسابقات شرکت کرده‌ایم و حضور نادرشیمی با ترکیبی بومی در لیگ بانوان کشور سبب تغییر نگاه جامعه بسکتبال به وضعیت بسکتبال بانوان قم شده است.
 
نادری افزود: تیم بسکتبال نادر شیمی قم در گروه دوم لیگ بسکتبال بانوان با تیم‌های آرشیا همدان، هیئت بسکتبال خراسان رضوی، هیئت بسکتبال یزد، هیئت بسکتبال شیراز و هیئت بسکتبال جاجرم خراسان شمالی همگروه است و از این گروه ۲ تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

آدرس کوتاه :