جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

اخبار سیمای نور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اخبار سیمای نور


سیمای نور اخبار استان را در چندین بخش خبری برای هم استانی‌های عزیز تهیه و پخش می‌کند. خبرهای از بخش‌های مختلف استان و اتفاقات مختلف آن.

معاونت اخبار صداوسیمای مرکز قم

 
سیمای نور اخبار استان را در چندین بخش خبری برای هم استانی‌های عزیز تهیه و پخش می‌کند. خبرهایی از بخش‌های مختلف استان و اتفاقات مختلف آن.
 
اخبار استانی: اخبار استانی كه به اتفاقات خبری استان كه شامل موضوعات سیاسی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌، ورزشی‌، علمی و فرهنگی روز می‌باشد در غالب 3 وعده خبری صبحگاهی ساعت 10:15، عصرگاهی 18:30 و شامگاهی 23:00 كه در غالب گزارش‌های تولیدی و خبری روزانه از شبكه استانی نور پخش می‌شود.
 
اخبار 120 ثانیه‌ اخبار 120 ثانیه‌ خلاصه‌ای از اتفاقات خبری استان است كه به صورت تصاویر ضبط شده پشت سرهم با زیر صدای یك گوینده و به صورت یك لید خبری كه در هر بسته خبری محتوی 5 الی 6 خبر است پخش می‌شود.
 
 
اخبار حوزه اخبار حوزه كه از شبكه سراسری خبر در ساعت 18:00 پخش می‌شود به موضوعاتی همچون خبرهای مربوط به حوزه و تحولات علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و مراجع را پوشش می‌دهد كه مورد استقبال خاص اقشار مختلف مردم و طلاب حوزه‌های علوم دینی واقع شده و بینندگان بسیاری را به خود اختصاص داده است.
سال تولید: 1396
آدرس کوتاه :