جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

ادامه ناکامی‌های ماهان تندیس قم با شکست برابر پایا سازه تبریز - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ادامه ناکامی‌های ماهان تندیس قم با شکست برابر پایا سازه تبریز


ناکامی‌های تیم فوتسال ماهان تندیس قم با شکست برابر پایا سازه تبریز ادامه یافت و شاگردان رعدی دست خالی میدان را ترک کردند.

در هفته هجدهم لیگ بر‌تر فوتسال؛

دیدارهای هفته هجدهم لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور غروب یکشنبه برگزار شد که تیم فوتسال ماهان تندیس در مصاف برابر تیم پایاسازه آذربایجان شرقی با حساب ۲ بر یک شکست خورد.

در این مسابقه ماهان تندیس در حالی به میدان رفت که در بازی گذشته خود دبیری تبریز را شکست داده و از نظر روانی در شرایط خوبی قرار داشت در مقابل تیم پایا سازه تبریز با قرار گرفتن در رده سیزدهم جدول ۱۴ تیمی لیگ بر‌تر فوتسال به دنبال فرار از قعرنشینی بود.

گلی که علیرضا وفایی بازیکن خلاق تیم ماهان تندیس در نیمه نخست به ثمر رساند شرایط را برای پیروزی ماهان مهیا کرد و ماهان تندیس با همین گل برنده به رختکن رفت.

در نیمه دوم، تیم ماهان تندیس نتوانست از پیروزی خود دفاع کند و گل افشین سپه بازی را به تساوی کشاند و سرانجام گل داقیق پایانی پایاسازه، پیروزی ماهان تندیس را به شکست تبدیل کرد.

بدین ترتیب شاگردان علیرضا رعدی در ۵ هفته آغازین نیم فصل دوم لیگ بر‌تر صاحب یک پیروزی و ۴ شکست شده‌اند و با احتساب سایر نتایج هفته هجدهم، در رده پنجم جدول باقی ماند.

ماهان تندیس در جدول از ۱۸ بازی صاحب ۲۹ امتیاز و در رده پنجم جدول رده بندی است و فرش آرای مشهد با تفاضل گل کمتر نسبت به ماهان در رده ششم جدول قرار دارد و دبیری تبریز با ۲۷ امتیاز هفتم است.

بازی بعدی تیم ماهان تندیس قم در خانه برابر تیم اقتدار نوین فردوسی مشهد برگزار می‌شود و ماهان در این بازی به دنبال کاهش فاصله با تیم‌های بالای جدولی است.

آدرس کوتاه :