رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

آذرخودرونوین از سوپر لیگ کاراته کناره‌گیری نمی‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آذرخودرونوین از سوپر لیگ کاراته کناره‌گیری نمی‌کند


سرمربی تیم کاراته آذرخودرونوین قم از رفع مشکلات مالی این تیم خبر داد و گفت‌: با تمام توان برای قهرمانی در سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور تلاش می‌کنیم.

دباغیان؛

غلامرضا دباغیان درباره برخی شایعات در خصوص انصراف یا کناره‌گیری این تیم از مسابقات سوپر لیگ کاراته مردان باشگاه‌های کشور به دلیل مشکلات مالی، تصریح کرد: این موضوع تا چهارشنبه هفته گذشته یعنی 2 روز پیش از اینکه به بازی‌های دور برگشت برویم مطرح بود اما خوشبختانه با درایت مدیریت باشگاه برطرف شد.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه هفته گذشته با حبیب آذریار مدیرعامل باشگاه در خصوص وضعیت مالی تیم جلسه‌ای برگزار کردیم و در این جلسه ایشان چک‌های بازیکنان را برای روزهای پایانی فروردین ماه صادر کرد تا حق و حقوق آنها بر اساس قولی که داده بود پرداخت شود.

سرمربی تیم کاراته آذرخودرونوین قم افزود: ما به بازیکنان تیم قول داده بودیم که تا قبل از شروع سال جدید 25 درصد از قراردادهای آنها را پرداخت کنیم اما این اتفاق رخ نداد و به همین دلیل ما نمی‌توانستیم تصمیم درستی برای آینده فعالیت تیم بگیریم.

وی یادآور شد: بعد از این جلسه مجددا بچه‌های تیم را کنار هم جمع کردیم و مصمم شدیم که با تمام توان خود در مسابقات دور برگشت سوپر لیگ کاراته مردان باشگاه‌های کشور به مصاف حریفان برویم که اینگونه شد و توانستیم با سه پیروزی با ارزش مدعی قهرمانی بمانیم.

دباغیان خاطرنشان کرد: وقتی در نخستین سال حضور خود در مسابقات سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور به مقام نایب قهرمانی رسیدیم، حبیب آذریار مدیرعامل باشگاه از من پرسید که باید چه کنیم که مقام قهرمانی سوپر لیگ کاراته را به دست بیاوریم.

وی ابراز کرد: به ایشان گفتم که باید تیم را از نظر بازیکن تقویت کنیم که این اتفاق مستلزم کمی هزینه بیشتر است که مدیریت باشگاه نیز موافقت کرد و ما تعدادی از بهترین‌های حال حاضر کاراته ایران،‌ آسیا و جهان را به تیم آوردیم اما متاسفانه در پایان نیم‌فصل به دلیل اینکه وضعیت مالی تیم مشخص نبود دو تن از آنها از تیم جدا شدند چون پول نگرفته بودند و مجبور شدیم آنها را آزاد اعلام کنیم.

سرمربی تیم کاراته آذرخودرونوین قم تاکید کرد: با این حال جای نگرانی نیست و در هفته‌های باقی مانده از مسابقات فصل جاری سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور با انگیزه بیشتر به مصاف حریفان می‌رویم تا به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یابیم.

وی یادآور شد: تیم ما بازی‌های خوبی در هفته نخست از دور برگشت انجام داد و مقابل تیم‌های کمربند سیاه، آوای‌رزم و شهید ستاری قرچک 3 پیروزی با ارزش کسب کردیم و حالا باید دو مسابقه مهم با تیم‌های مناطق نفت‌خیز جنوب و دانشگاه آزاد اسلامی تهران انجام بدهیم که اگر این بازی‌ها را با امید به خدا پیروز شویم قطعا کار آسانی برای قهرمانی در این رقابت‌ها داریم.

آدرس کوتاه :