جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

آذرخودروی قم قهرمان سوپرلیگ کاراته کشور شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آذرخودروی قم قهرمان سوپرلیگ کاراته کشور شد


تیم کاراته آذرخودروی قم با کسب حداکثر امتیاز، قهرمان هشتمین دوره رقابت‌های سوپرلیگ کاراته باشگاه‌های کشور شد.

روز گذشته؛

پرونده مسابقات سوپرلیگ کاراته باشگاه‌های کشور امروز بسته شد و تیم آذرخودروی قم با کسب 16 پیروزی از 16 مسابقه مقتدرانه قهرمانی سوپرلیگ را از آن خود کرد.

آذرخودروی قم امروز پس از برتری برابر شهرداری سیرجان، در آخرین مسابقه خود برابر تیم دوم جدول رده‌بندی یعنی دانشگاه آزاد رفت و با اقتدار این تیم را مغلوب کرد.

در این مسابقه آذرخودرو با برتری قاطع در هر دو بخش کاتا و کومیته موفق شد 26 بر یک دانشگاه آزاد را شکست دهد و علاوه بر کسب عنوان قهرمانی، رکورد 100 درصدی پیروزی‌های خود در این فصل را تداوم بخشد.

دانشگاه آزاد که سال گذشته قهرمانی سوپرلیگ را بالاتر از آذرخودرو به دست آورده در مسابقات این فصل با شکست در 2 دیدار رفت و برگشت برابر آذرخودروی قم و شکست در بازی برگشت برابر مناطق نفت خیز جنوب از قهرمانی دور ماند.

آذرخودرو نیز که از ابتدای فصل اسب خود را برای قهرمانی زین کرده بود با وجود مشکلات مالی، از سد تک تک حریفان گذشت و بر بام کاراته ایران قرار گرفت.

این برای نخستین بار است که یک تیم قمی، در سوپرلیگ کاراته به مقام قهرمانی می‌رسد در حالی که آذرخودروی قم فصل گذشته در نخستین حضورش در این مسابقات نایب قهرمان شده بود.

هدایت تیم کاراته آذرخودرو در این مسابقات را غلامرضا دباغیان مربی کهنه کار و رئیس سبک شوتوکان کاراته ایران بر عهده داشت که به تازگی هدایت تیم ملی کاراته را بر عهده گرفته است.

در پایان هشتمین دوره سوپرلیگ کاراته باشگاه‌های کشور تیم آذر خودرو نوین قم با 48 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 39 امتیاز تیمی و 342 امتیاز انفرادی در مکان دوم قرار گرفت و تیم مناطق نفت خیز جنوب با 39 امتیاز تیمی و 265 امتیاز انفرادی سوم شد.

آدرس کوتاه :