جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

آذرخودرو برای قهرمانی سوپرلیگ کاراته به ۴ پیروزی دیگر نیاز دارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آذرخودرو برای قهرمانی سوپرلیگ کاراته به ۴ پیروزی دیگر نیاز دارد


سرمربی تیم کاراته آذرخودروی قم با بیان اینکه ۲ کاراته کا در نیم فصل از این تیم جدا شدند گفت: آذرخودرو برای قهرمانی سوپرلیگ کاراته به ۴ پیروزی دیگر نیاز دارد.

دباغیان؛

غلامرضا دباغیان اظهار داشت: تیم آذرخودروی قم در حال حاضر در صدر جدول رده بندی رقابت‌های سوپرلیگ کاراته کشور قرار دارد و مسیر این تیم برای کسب نخستین قهرمانی هموار است.

وی افزود: آذرخودرو برای قهرمانی سوپرلیگ کاراته به ۴ پیروزی دیگر نیاز دارد در حالی که این تیم در مجموع ۵ رقابت دیگر در پیش دارد و هم اکنون با تیم دوم جدول ۶ امتیاز فاصله دارد.

سرمربی تیم کاراته آذرخودروی قم گفت: نزدیک‌ترین رقیب ما در جدول تیم مناطق نفت خیز جنوب است که ۲۷ امتیازی است و تیم دانشگاه آزاد تهران با ۲۴ امتیاز و یک بازی کمتر از مناطق نفت خیز در رده سوم قرار گرفته در حالی که آذرخودرو در جدول ۳۳ امتیازی است.

سرمربی تیم کاراته آذرخودروی قم بیان داشت: در صورتی که بتوانیم در یکی از چند هفته پیش رو میزبانی مسابقات سوپرلیگ را در قم بر عهده بگیریم برای کسب قهرمانی کار ساده تری در پیش خواهیم داشت البته دور بعدی مسابقات قرار است ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار شود.

وی عنوان کرد: ۲ کاراته کا در نیم فصل از این تیم جدا شدند که جدایی این نفرات به مشکلات شخصی و برخی مسائل مالی مرتبط بود اما در حال حاضر نفراتی جایگزین آنها شده‌اند که دست کمی از نفرات قبلی ندارند و نمایش بسیار خوبی تاکنون داشته‌اند.

سرمربی تیم کاراته آذرخودروی قم تصریح کرد: از همه اهالی ورزش اعم از مدیر عامل باشگاه آذرخودرو، اداره کل ورزش و جوانان و هیئت کاراته استان قم و نیز مسئولان استانی می‌خواهم که این تیم را حمایت کنند تا برای اولین بار یک تیم قمی بر بام کاراته ایران بایستد.

سرمربی تیم کاراته آذرخودروی قم افزود: مبالغ قرارداد تیم آذرخودروی قم بسیار پایین است و بودجه‌ای که برای این تیم در نظر گرفته شده به هیچ وجه قابل مقایسه با قرارداد بازیکنان فوتبال نیست و لازم است توجه بیشتری نسبت به این رشته مدال آور و محبوب متمرکز شود.

آدرس کوتاه :