جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

آذرخودرو نوین به مقام سومی بسنده کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آذرخودرو نوین به مقام سومی بسنده کرد


تیم کاراته باشگاه آذرخودرو نوین قم با کسب مقام سوم به کار خود در پیکارهای لیگ جوانه‌های کاراته باشگاه‌های کشور پایان داد.

در لیگ کاراته جوانه‌ها

 

  •  

تیمی متشکل از بهترین‌های بخش مبارزه کاراته قم امسال با نام آذرخودرو نوین در مسابقات لیگ جوانه‌های کاراته باشگاه‌های کشور حضور یافت اما در جدال بر سر کسب عنوان قهرمانی با ناکامی مواجه شد و نهایتا به مقام سوم بسنده کرد.

تیم کاراته باشگاه آذرخودرو نوین قم با ترکیب از مربیان با دانش و کاراته‌کاهای نخبه قم عملکرد بسیار خوبی در فصل 94 – 1393 لیگ کومیته جوانه‌های کشور داشت به‌طوری که به‌واسطه همین عملکرد خوب خود به جمع 4 تیم برتر مرحله نهایی راه یافت.

با پایان دیدارهای مراحل مختلف لیگ جوانه‌های کاراته باشگاه‌های کشور در بخش کومیته چهار تیم آذرخودرو نوین قم، برج‌سازان الوند ارومیه، آکادمی کمربند سیاه تهران و پاس قوامین قم با غلبه بر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

در مرحله نیمه نهایی با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون کاراته، کاراته‌کاهای باشگاه آذرخودرو نوین قم به مصاف تیم برج‌سازان الوند ارومیه رفتند و تیم پاس قوامین دیگر نماینده قم برابر تیم آکادمی کمربند سیاه به میدان رفت.

کومیته‌کاهای تیم کاراته آذرخودرو نوین قم با انرژی و انگیزه بالا از نتایج خوب خود در مراحل قبل به نیمه نهایی آمدند اما در جدال برای صعود به دیدار نهایی با ناکامی مواجه شده و ناباورانه برابر تیم کومیته برج‌سازان الوند ارومیه نتیجه را واگذار کردند.

جدال تیم‌های آذرخودرو نوین قم و برج‌سازان الوند ارومیه جذاب و تماشایی بود و دو تیم برای کسب مجوز حضور در دیدار فینال مسابقه‌ای حساس برگزار کردند اما در نهایت این نماینده استان آذربایجان غربی بود که با حساب 12 بر 9 به برتری دست یافت و راهی فینال شد.

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی نیز بین دومین نماینده قم یعنی پاس قوامین و آکادمی کمربند سیاه نتیجه‌ای مشابه بازی قبل داشت و سرانجام این تیم آکادمی کمربند سیاه بود که توانست با نتیجه 12 بر 9 تیم پاس قوامین قم را شکست داده و رقیب تیم برج‌سازان الوند ارومیه در دیدار نهایی شود.

با نتایجی که در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ جوانه‌های کاراته باشگاه‌های کشور رقم خورد، تیم‌های همشهری آذرخودرو نوین قم و پاس قوامین قم برگزار کننده دیدار رده‌بندی شدند تا مقام سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهند.

در رده‌بندی تیم آذرخودرو نوین قم برابر پاس قوامین قم به برتری 12 بر 9 دست یافت و صاحب عنوان سومی این مسابقات شد، ضمن اینکه در رده‌بندی نهایی لیگ کومیته جوانه‌ها، تیم برج‌سازان الوند ارومیه با پیروزی 15 بر 6 مقابل آکادمی کمربند سیاه تهران در جایگاه نخست قرار گرفت، تیم آکادمی کاراته کمربند سیاه دوم شد و تیم‌های کاراته باشگاه آذرخودرو نوین قم و پاس قوامین سوم و چهارم شدند.

منبع: خبرگزاری فارس

آدرس کوتاه :