جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

آذرخودرو نوین قم برای نخستین قهرمانی سوپر لیگ کاراته روی تاتامی می‌رود

آذرخودرو نوین قم برای نخستین قهرمانی سوپر لیگ کاراته روی تاتامی می‌رود


در هفته پایانی سوپر لیگ کاراته کشور

 تیم کاراته آذرخودرو نوین قم در هفته پایانی رقابت‌های این فصل سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور در 3 مسابقه برابر حریفان خود به میدان خواهد رفت و در صورت کسب برتری در 2 مسابقه جشن قهرمانی خود را در این پیکار‌ها برپا می‌کند.

این در حالی است که براساس برنامه سازمان لیگ فدراسیون کاراته کشورمان دیدارهای هفته پایانی مسابقات فصل 94 - 1393 سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور روز جمعه هفته جاری هشتم خرداد ماه برگزار خواهد شد و در پایان رقابت 10 تیم حاضر در این دوره سرانجام تیم‌های اول تا سوم معرفی می‌شود و رده بندی نهایی تمام تیم‌های حاضر در این دوره مشخص خواهد شد.

طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون کاراته در این هفته تیم کاراته آذر خودرو نوین قم یک رقیب بسیار سرسخت یعنی تیم مطرح و مدعی دانشگاه آزاد اسلامی تهران را پیش رو دارد، ولی با توجه به فاصله 12 امتیازی با این تیم تهرانی با خیالی آسوده به روی تاتامی می‌رود.

تیم کاراته آذرخودرو نوین قم در هفته قبلی مسابقات سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور 3 مسابقه حساس برگزار کرد و از سد همه آن‌ها با نتایج قاطع گذشت، اما دیدار این تیم با دانشگاه آزاد اسلامی تهران با توافق دو تیم و موافقت سازمان لیگ فدراسیون کاراته به دلیل حساسیت‌های فراوان به هفته پایانی موکول شد.

هفته پایانی سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های ایران جمعه این هفته در سالن شهید کبکانیان تهران به انجام خواهد رسید و طی آن شاگردان غلامرضا دباغیان در تیم آذرخودرو نوین قم که جدی‌ترین بخت کسب عنوان قهرمانی هستند، یک بازی با رقیب مطرح خود یعنی تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران دارند و دیگر بازی‌های آن‌ها نسبتا راحت است.

تیم کاراته آذرخودرو نوین قم با وجود اینکه امسال مشکلات مالی زیادی را به دلیل عدم تعهد حامی مالی خود سپری و تحمل کرده است اما با کسب عنوان قهرمانی مسابقات فصل جاری سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور فاصله زیادی ندارد و در صورت تحقق این مهم، قم را به نخستین قهرمانی در بالا‌ترین سطح رقابت‌های باشگاهی کاراته کشور خواهد رساند.

در جدول رده بندی رقابت‌های سوپر لیگ کاراته مردان باشگاه‌های کشور در حال حاضر تیم آذرخودرونوین قم با کسب 42 امتیاز در صدر ایستاده است و تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 30 امتیاز در مکان دوم جدول رده‌بندی جای دارد و مناطق نفت خیز جنوب رده سوم را در اختیار دارد.

این در حالی است که سال گذشته در رقابت‌های سوپر لیگ کاراته مردان باشگاه‌های کشور تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 51 امتیاز در صدر ایستاد و قهرمان شد، تیم آذرخودرو نوین قم با کسب 48 امتیاز در مکان دوم ایستاد و جام نایب قهرمانی را به خانه برد، ضمن اینکه باشگاه پرهام با 39 امتیاز، لوله سبز آسیا با 33 امتیاز و آوای رزم با 30 امتیاز رده‌های سوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند.


انقلاب و دست آوردها

انقلاب و دست آوردها

نظريه ي لزوم تجديد حيات اسلام و بيداري مسلمانان و در مرحله ي پيشرفته تر آن تجديد بنا يا بازسازي تفكر ديني در سده هاي اخير از سوي رهبران، مصلحان و متفكران ديني جهان اسلام ارائه و پي...