رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

ارائه غیرحضوری دروس حوزه خواهران در سطح 4 - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیر حوزه علمیه خواهران ارتقای سطح علمی مرکز آموزش غیرحضوری حوزه علمیه خواهران را ضروری دانست و گفت: دوره غیرحضوری سطح چهار تا پایان سال در این مرکز ایجاد می‌شود.

حجت الاسلام جمشیدی؛

حجت‌الاسلام والمسلمین محمودرضا جمشیدی در مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز آموزش‌های غیر حضوری حوزه‌های علمیه خواهران گفت: از اهداف ما ارتقای سطح علمی و تربیتی است که مقدم بر آموزش است و این امر از مهم‌ترین برنامه‌های ما بوده و به دنبال آن هستیم تا با همه کمبودها و کاستی‌های موجود به آن دست پیدا کنیم.

وی گفت: نگاه‌ها به این مرکز در سطح ملی است ولی به دلیل و جود مراکز بزرگ علمی و علما نسبت به راه اندازی این مرکز در قم اقدام کرده و ما باید از این ظرفیت‌های موجود نهایت استفاده را ببریم.

حجت‌الاسلام جمشیدی ارتقای سطح علمی این مرکز با بر طرف شدن کمبودهای آن تا سه سال آینده را از برنامه‌های این مرکز برشمرد و گفت: تا آخر امسال دوره‌های غیر حضوری سطح چهار نیز به این مرکز اضافه خواهد شد تا علاقمندان بتوانند در سطح چهار ادامه تحصیل دهند.

وی تاکید کرد: استان قم به دلایلی کمبود‌هایی دارد که باید جبران شود؛ از جمله این کمبودها از قبیل مراکز تربیت مدرس و مرکز تحقیقات زنان است که تشکیل آن را دنبال می‌کنیم.

آدرس کوتاه :