حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۷

ارتباط زنده شبکه نور با دلدادگان و زائران اربعین - روابط عمومی

 

 «دلدادگان» ویژه برنامه پیاده روی اربعین حسینی، هم قدم با زائران و دلدادگان طریق نجف تا کربلا به صورت زنده از شبکه نور پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم ؛ مجتبی مصدق تهیه کننده برنامه «دلدادگان» گفت: ویژه برنامه پیاده روی اربعین حسینی با هدف آشنایی بینندگان با حال و هوای زائران حسینی و هم قدم با نجوای لبیک گویان آنها با به تصور کشیدن صحنه‌هایی ناب و پرشور از عشق و ارادت و محبت وجودی برخاندان اهل بیت علیه السلام و علی الخصوص سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین در کنار عمود 1080 موکب حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها راوی این حماسه جهانی می‌باشد.

وی با اشاره به راه‌های ارتباطی مخاطبان با برنامه افزود: مخاطبان برای ارتباط با برنامه «دلدادگان» و درخواست زیارت نیابتی از عوامل تهیه برنامه، می‌توانند با شماره پیامکی 30000251 با ما در تماس باشند.

مصدق ضمن اشاره به تلاشهای شبانه روزی عوامل تهیه ‌و تولید این برنامه فاخر اربعینی گفت: مجری این برنامه علی اسماعیلی، تصویربردار وتدوینگر برنامه سیدمهدی رضوی می باشند که با همکاری موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از شبکه استانی نور پخش می شود.

وی در پایان تصریح کرد: بینندگان محترم میتوانند هر شب به صورت زنده از ساعت 18 همراه کاروان حسینی با حال و هوای گزارشی و روایت فرازهایی از دل گفته های زائران اربعین حسینی و برنامه های متنوع موکب آستان مقدسه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در ارائه خدمت رسانی به عاشقان و دلدادگان راه حسینی همراه  برنامه «دلدادگان» باشند.

آدرس کوتاه :