جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

اردوهای راهیان نور حرکتی وزین و ماندگار است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اردوهای راهیان نور حرکتی وزین و ماندگار است


فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم گفت: اردوهای راهیان نور حرکتی بسیار بزرگ، وزین و ماندگار است که در کشور ایجاد شده است.

سردار مهدوی؛

مهدی مهدوی نژاد در حاشیه جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی و قرارگاه راهیان نور بسیج دانش‌آموزی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان کمتر از شهادت نیست اظهار کرد: اردوهای راهیان نور حرکتی بسیار بزرگ، وزین، سنگین و ماندگار است.

وی با بیان اینکه عطر شهیدان، خود به خود هر قلب پاکی را به سمت خودش می‌کشاند و جذب می‌کند، ابراز کرد: هرساله شاهد گسترده‌تر شدن حرکت‌های راهیان نور در همه اقشار، به ویژه توسط عزیزان دانش آموز که دارای قلب‌های بسیار پاک و با صفایی هستند، هستیم.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) در پایان با اشاره به نقش برجسته‌ اردوهای راهیان نور در آشنایی دانش آموزان با فرهنگ دفاع مقدس، با ابراز رضایت از تلاش مدیرکل آموزش و پرورش استان و عوامل زیر مجموعه در مرحله اول اعزام های راهیان نور، ابراز کرد: ان‌شاء‌الله با تفکر بسیجی حاکم در مجموعه، در مراحل بعد هم، ما سپاهیان و همه عزیزانمان در مجموعه آموزش و پرورش، خدمتگزار خوبی برای عزیزان دانش آموز باشیم.

آدرس کوتاه :