جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال صبا آغاز می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال صبا آغاز می‌شود


سرپرست تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه قرار است مطالبات بازیکنان در چند روز آینده پرداخت شود، گفت: اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال صبا امروز آغاز می‌شود.

از امروز؛

علی حیات‌پور اظهار داشت: با توجه به اینکه فرصت چندانی تا آغاز لیگ نداریم، آغاز تمرینات در اسرع وقت اجتناب ناپذیر است و بر همین اساس برگزاری اردوی آماده‌سازی در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال صبا امروز در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز می‌شود و قرار است بازیکنان صبا از امروز برای انجام تمرینات فصل جدید گرد هم آیند.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم گفت: پس از جلسات مثبت استانداری با مالک جدید، حضور سیروس محجوب به عنوان سهام دار و به نوعی مالک باشگاه در صبا قطعی شده و قرار است مطالبات بازیکنان هم در چند روز آینده پرداخت شود.

حیات‌پور بیان کرد: تعدادی از بازیکنان صبا از فصل گذشته وجود دارند که قراردادشان با صبا به پایان رسیده و باشگاه به دنبال تمدید قرارداد این نفرات است و امیدواریم تمامی نفرات به سرعت به تمرینات تیم ملحق شوند.

وی عنوان کرد: با چند بازیکن جدید نیز مذاکراتی صورت گرفته که باشگاه در جریان این مذاکرات و پیشرفت آن ها است اما بدون شک صبا برای تقویت تیم خود اقدام می‌کند و جلساتی با چند بازیکن جدید نیز برگزار شده است.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم خاطرنشان کرد: در فرصت باقی مانده، اردوی چند روزه ای در تهران برگزار می‌کنیم و سپس تمرینات خود را تا آغاز فصل جدید ادامه می‌دهیم و برگزاری مسابقات تدارکاتی برنامه احتمالی کادر فنی است. ‌

آدرس کوتاه :