رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

اردوی قطر لازم بود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


بازیکن تیم فوتسال یاسین پیشرو قم گفت: با حمایت هواداران و شرایطی که در تیم وجود دارد پیروزی مقابل تیم آذرخش دور از دسترس نخواهد بود.

بازیکن تیم فوتسال یاسین پیشرو قم:

میثم ایلانلو امروز در قم، با اشاره به اردوی تیم فوتسال یاسین پیشرو در دوحه قطر اظهار کرد: تمرینات خوبی در هفته اخیر برگزار کردیم و لازم بود این اردو انجام شود چون پیش از شروع فصل به دلیل نبود حامی مالی نتوانستیم اردویی برگزار کنیم و آماده‌سازی درستی داشته باشیم.

وی ضمن تشکر از مدیران باشگاه یاسین پیشرو قم به دلیل برپایی اردوی قطر ابراز کرد: شرایط اردو بسیار خوب بود و بازیکنان به دور از حواشی فقط تمرین می‌کردند تا نتایج ضعیفمان در ادامه فصل جبران شود و دوباره جزء تیم‌های بالای جدول قرار گیریم.

بازیکن تیم فوتسال یاسین پیشرو در خصوص دیدارهای دوستانه با تیم ملی قطر گفت: بازی‌های خوبی انجام شد. قطری‌ها از چند بازیکن برزیلی بهره می‌بردند که سطح مسابقات را بالا برده بود اما خوشبختانه با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان توانستیم در نخستین دیدار چهار بر یک این تیم را شکست دهیم و آبروی فوتسال ایران را حفظ کنیم اما در دومین بازی با ناداوری شکست خوردیم.

ایلانلو با اشاره به شکست هفته گذشته یاسین پیشرو مقابل گیتی‌پسند اصفهان عنوان کرد: متاسفانه در روزی که حق ما باخت نبود به دلیل اشتباهات فردی نتیجه را به گیتی‌پسند واگذار کردیم.

وی در مورد تاثیر غیبت مسعود ایازی دروازه‌بان اول تیمشان در نتایج هفته‌های اخیر یاسین پیشرو گفت: از نبود ایازی ضربه خوردیم و مطمئنا اگر او مصدوم نمی‌شد شرایط بهتری داشتیم.

بازیکن تیم فوتسال یاسین پیشرو قم تصریح کرد: با تمریناتی که انجام می‌دهیم و حمایت‌های مدیران مطمئنا در هفته‌های آینده با قدرت بیشتری بازی می‌کنیم و حرف‌های زیادی برای گفتن در لیگ داریم. بدن بازیکنان آماده شده و امیدواریم مصدومان هم به تیم اضافه شوند تا بتوانیم تمام حریفان را شکست دهیم.

ایلانلو در خصوص بازی روز یکشنبه با تیم آذرخش بندرعباس گفت: برد این تیم دور از دسترس نیست چون ما حمایت هوادارانمان را خواهیم داشت و با آنالیزی که از تیم حریف داشتیم نقاط ضعف و قوت حریف را شناسایی کردیم تا ان‌شاءالله سه امتیاز را از آن خود کنیم.

وی یادآور شد: حمایت مدیران باشگاه یاسین پیشرو تاثیر زیادی در بالا رفتن روحیه بازیکنان داشته و امیدواریم اینگونه پشتیبانی‌ها از تیم فوتسال قم ادامه‌دار باشد. به جرأت می‌توان گفت فوتسال قم به سمت حرفه‌ای شدن می‌رود و می‌توان روزهای بهتری را انتظار داشت./ فارس

آدرس کوتاه :