جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

آرش‌‌نوین‌ مدعی صعود به لیگ دسته یک فوتسال است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آرش‌‌نوین‌ مدعی صعود به لیگ دسته یک فوتسال است


سرپرست تیم فوتسال آرش‌ نوین‌ایرانیان قم گفت: صددرصد به دنبال صعود به لیگ دسته یک فوتسال باشگاه‌های کشور هستیم و در مرحله نهایی تمام حریفان را شکست می‌دهیم.

سرپرست تیم فوتسال آرش‌ نوین‌ایرانیان قم:

 

هادی گائینی امروز در قم اظهار کرد: بعد از پیروزی در بازی خانگی مقابل تیم فوتسال مس کرمان اکنون به شکست نماینده شهریار در خانه خودش فکر می‌کنیم، هر چند کار چندان آسانی نیست، اما آرش‌ نوین‌ایرانیان قم با انجام این کار توان بالای خود را برای صعود به لیگ دسته یک فوتسال ایران نشان خواهد داد.

وی اضافه کرد: کسب پیروزی در نخستین بازی از مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور نتیجه همدلی و انگیزه بالای تمام اعضای تیم است، مدیریت آرش‌ نوین‌ایرانیان قم به خوبی از تیم حمایت می‌کند و کادر فنی نیز با درایت بر نحوه عملکرد بازیکنان نظارت دارد.

گائینی ادامه داد: تیم با داشتن یک مدیریت قوی و منسجم و همچنین کادر فنی و بازیکنان با انگیزه از آغاز لیگ تا‌کنون بازی به بازی و مرحله به مرحله پیشرفت داشته است و امروز شاهد هستیم که با کسب نتایج خوب هدف مهم باشگاه یعنی صعود به لیگ دسته یک فوتسال ایران در حال تحقق است.

سرپرست تیم فوتسال آرش‌ نوین‌ایرانیان قم اضافه کرد: بعد از گذر از مرحله گروهی و حذفی این فصل لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور، تیم آرش‌ نوین‌ایرانیان قم به خوبی خود را تقویت کرده و با قدرت به ادامه بازی‌ها می‌پردازد تا از مرحله نهایی نیز به سلامت عبور کند.

وی با اشاره به پیروزی‌های اخیر آرش‌ نوین‌ایرانیان قم در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور اضافه کرد: کسب این پیروزی‌ها نتیجه هماهنگی ایجاد شده بین بازیکنان و همچنین کارهای تاکتیکی خوبی است که به موقع در زمین بازی اجرا می‌شود و اکنون همگی اعضای تیم مصمم به صعود به لیگ دسته یک هستند.

گائینی پیروزی آرش‌ نوین‌ایرانیان قم در هفته نخست بازی‌های مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال کشور در بازی خانگی برابر نماینده شهریار را گامی بزرگ برای صعود عنوان کرد و افزود: بردن این تیم که موفق به حذف تیم آتلیه‌طهران قم شده، کار هر تیمی نیست و این را در ادامه لیگ خواهید دید، اما تیم آرش‌ نوین‌ایرانیان قم با ارائه بازی منسجم و هدفمند به این مهم دست یافت.

وی خاطرنشان کرد: مطمئناً در آینده‌ و در ادامه بازی‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور نیز این روند ادامه پیدا خواهد کرد و کادر فنی و بازیکنان تیم همگی مصمم هستند که انشاءالله امسال به مقام قهرمانی لیگ دسته دوم برسیم و بعد از سال‌ها قم را در لیگ دسته یک صاحب یک نماینده کنیم.

تیم فوتسال آرش‌ نوین‌ایرانیان قم در مرحله نهایی بازی‌های فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌‌های کشور شش بازی انجام می‌دهد و در هفته دوم روز جمعه هفته جاری باید در میهمانی تیم فوتسال نماینده شهریار به دنبال کسب دومین پیروزی خود باشد./ فارس

آدرس کوتاه :