جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

آرش‌ قم در خانه برابر سهند مرکزی قرار می‌گیرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آرش‌ قم در خانه برابر سهند مرکزی قرار می‌گیرد


فوتسالیست‌های تیم آرش نوین‌ایرانیان قم این هفته در دیداری خانگی از مسابقات مرحله گروهی لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور برابر تیم سهند مرکزی به میدان می‌روند.

هفته یازدهم لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور

 از جمعه هفته جاری یعنی نوزدهم تیر ماه بازی‌های هفته چهارم از دور برگشت مرحله گروهی مسابقات لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور آغاز می‌‌شود و 24 تیم از 28 تیم حاضر در این مرحله به مدت دو شب در 12 مسابقه با یکدیگر روبه‌رو می‌شوند.

تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم بعد از اینکه در دیداری حساس و سرنوشت‌ساز از هفته دهم مسابقات لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور موفق به متوقف کردن تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه شد از ساعت 22:30 دقیقه جمعه نوزدهم تیر ماه با روحیه و انگیزه‌ای بالاتر مقابل تیم سهند مرکزی قرار می‌گیرد.

تساوی در جدال نزدیک و نفس‌گیر با تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه برای نماینده فوتسال استان قم یک امتیاز ارزشمند به همراه داشت و این تیم را همچنان به صعود از مرحله گروهی بازی‌های این فصل لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور امیدوار نگه داشته است.

این در حالی است که دهمین هفته دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور با انجام 12 مسابقه در گروه‌های چهارگانه به انجام رسید و طی آن نماینده فوتسال استان قم یعنی آرش نوین‌ایرانیان در میهمانی تیم دوم جدول گروه دوم یعنی سن‌ایچ ساوه صاحب یک امتیاز شد.

تیم فوتسال آرش‌نوین ایرانیان قم یکی از دو نماینده فوتسال قم در فصل جاری مسابقات لیگ باشگاه‌های کشور محسوب می‌شود که دور برگشت را با تساوی با همشهری خود یعنی آتلیه طهران آغاز کرد ولی در هفته دوم توانست با نتیجه‌ای نزدیک از سد نماینده شهرکرد عبور کند و در جدال با تیم سن‌ایچ ساوه دومین تساوی از سه مسابقه را در کارنامه خود به ثبت رساند.

بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال کشور، دیدارهای دور برگشت از مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های ایران از روز جمعه نوزدهم تیر ماه وارد هفته چهارم خود می‌شود و بدین ترتیب تنها سه هفته دیگر به پایان مرحله گروهی باقی می‌ماند تا دو تیم صعود کننده از هر گروه معرفی شوند.

آرش نوین ایرانیان قم از 9 بازی خود در هفته‌های سپری شده از دیدارهای مرحله گروهی به چهار پیروزی، دو تساوی و سه تساوی دست یافته و بعد از تیم‌های فوتسال آتلیه طهران قم و سن‌ایچ ساوه در مکان سوم جدول رده‌بندی جای دارد و این هفته در صورت برتری مقابل تیم قعرنشین سهند مرکزی بخت خود را برای صعود به مرحله حذفی بازی‌های این فصل افزایش می‌دهد.

در جدول رده‌بندی گروه دوم مقدماتی این فصل تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم با کسب 18 امتیاز در صدر ایستاده است و تیم‌های فوتسال سن‌ایچ ساوه و آرش‌ نوین‌ایرانیان قم با کسب 14 امتیاز در مکان‌های دوم و سوم ایستاده و در تعقیب صدرنشین هستند تا در چهار هفته باقی مانده از مرحله گروهی، سرنوشت صعود کننده‌ها از این گروه به مرحله حذفی مشخص شود.

در این گروه تیم‌های فوتسال آتلیه‌طهران قم، سن‌ایچ ساوه، آرش نوین‌ایرانیان قم، هیئت ورزش‌ روستایی کاشان، سهند مرکزی، پاسارگاد شهرکرد و رعد پدافند اصفهان حضور دارند و در حال حاضر بخت نمایندگان قم و ساوه برای صعود بیشتر از سایر تیم‌ها است.

// فارس

آدرس کوتاه :