جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

آرش‌ قم یک پله صعود کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آرش‌ قم یک پله صعود کرد


تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم با کسب برتری در بازی حساس هفته یازدهم لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور یک پله در جدول رده‌بندی این بازی‌ها صعود کرد.

هفته یازدهم لیگ فوتسال کشور

 تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان یکی از دو نماینده فوتسال استان قم در مسابقات فصل جاری لیگ باشگاه‌های کشور است که به همراه همشهری خود یعنی تیم آتلیه‌طهران قم در گروه دوم مرحله مقدماتی این دوره از بازی‌ها حضور دارد.

آرش نوین‌ایرانیان با اینکه شروع خوبی در مسابقات این فصل لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور داشت و همشهری خود تیم آتلیه‌طهران قم را شکست داد، اما از هفته سوم به بعد در جدول رده‌بندی گروه دوم همواره زیر سایه آتلیه‌طهران قم و سن‌ایچ ساوه قرار داشت.

نماینده فوتسال قم در نیم‌فصل نخست بازی‌های مرحله گروهی فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور فراز و نشیب زیادی داشت و امتیازات فراوانی نیز از دست داد، اما در دور برگشت انسجام بیشتری پیدا کرده و اکنون خود را به مکان دوم جدول رده‌بندی رسانده است.

فوتسالیست‌های تیم آرش نوین‌ایرانیان قم در هفته چهارم از دور برگشت مرحله گروهی میزبان تیم فوتسال سهند مرکزی یکی از قعرنشین‌های گروه دوم بودند و در حضور تماشاگران طرفدار خود جشنواره‌ای از گل به راه‌انداختند تا سه امتیاز ارزشمند این بازی را از نماینده مرکزی بگیرند.

در این بازی که در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم به انجام رسید، 6 بار توپ از خط دروازه‌ها عبور کرد و سرانجام این تیم آرش نوین‌ایرانیان قم بود که توانست با نتیجه جالب توجه پنج بر یک میهمان خود را مغلوب کرده و برنده بازی شود.

تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان تا قبل از این مسابقه با کسب 14 امتیاز بعد از تیم‌های آتلیه‌طهران قم و سن‌ایچ ساوه در مکان سوم جدول رده‌بندی قرار داشت، اما اکنون 17 امتیازی است و در جایگاه دوم جدول رده‌بندی گروه دوم مقدماتی لیگ دسته دوم فوتسال کشور حضور دارد.

دیدارهای مرحله گروهی از فصل جاری لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور در حالی هفته چهارم از دور برگشت را پشت سر گذاشت که دیگر نماینده قم یعنی تیم آتلیه‌طهران قم هم روند شکست‌ناپذیری خود در دور برگشت را ادامه داد و پنج بر سه تیم پاسارگاد شهرکرد را از پیش‌رو برداشت.

در گروه دوم از مرحله مقدماتی فصل جاری مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور تیم‌های فوتسال آتلیه‌طهران قم، سن‌ایچ ساوه، هیئت ورزش‌های روستایی کاشان، پاسارگاد شهرکرد، سهند مرکزی، پدافند هوایی اصفهان و آرش نوین‌ایرانیان قم به رقابت می‌پردازند.

تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در گروه دوم بازی‌های این فصل لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور هم‌اکنون با کسب 21 امتیاز صدرنشین است، تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان با کسب 17 امتیاز در مکان دوم جای دارد و تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه با کسب 14 امتیاز سوم است، ضمن اینکه در هفته دوازدهم آرش نوین‌ایرانیان قم استراحت می‌کند.

// فارس

آدرس کوتاه :