سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

آرش قم با اختلاف 3 گل از سد مس کرمان عبور کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آرش قم با اختلاف 3 گل از سد مس کرمان عبور کرد


تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم عصر امروز در آغاز مرحله نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور با نتیجه‌ای بسیار خوب موفق به شکست تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان شد.

مرحله نهایی فوتسال باشگاه‌های کشور

جدال چهار تیم حاضر در مرحله نهایی رقابت‌های فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور در حالی آغاز شد که در پایان رقابت این تیم‌ها به شکل دوره‌ای، در نهایت دو تیم جواز صعود به لیگ دسته اول فوتسال ایران را کسب خواهد کرد.

تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم در گام نخست از بازی‌های مرحله نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور به مصاف تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان رفت و توانست با اختلاف سه گل حریف خود را شکست داده و سه امتیاز با ارزش این بازی را به دست بیاورد.

مس کرمان بعد از اینکه هفته گذشته توانست در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم تیم فوتسال آنا بتن قم را با کسب یک تساوی و مجموع 9 بر 8 در مجموع دیدارهای رفت و برگشت حذف کند، در گام نخست از مرحله نهایی در قم برابر تیم آرش نوین‌ایرانیان قم شکست سختی را متحمل شد.

جدال آرش نوین‌ایرانیان قم با مس کرمان در آغاز بازی‌های دور رفت از مرحله نهایی رقابت‌های لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور مسابقه‌ای جذاب و تماشایی بود و تماشاگرانی که از این بازی دیدن کردند، در نیمه نخست چهار گل و در نیمه دوم تنها یک گل را به تماشا نشستند.

فوتسال‌دوستان قمی در این بازی به خوبی از تیم آرش نوین‌ایرانیان قم حمایت کردند و نماینده قم نیز با ارائه یک بازی کاملا هجومی، شکست آنا بتن قم در مرحله حذفی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور برابر تیم فوتسال سرمایه‌گذاری مس کرمان را با تمام توان جبران کرد و 4 بر یک تیم مس کرمان را شکست داد.

بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال تیم آرش نوین‌ایرانیان قم برای کسب مجوز صعود به رقابت‌های فصل آینده لیگ دسته اول فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور، مرحله نهایی بازی‌های لیگ دسته دوم به شکل دوره‌ای تا روز سی‌ویکم شهریور ماه دنبال خواهد شد.

با توجه به قرعه‌کشی صورت گرفته مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور در سازمان لیگ فوتسال ایران، تیم آرش نوین‌ایرانیان قم برای صعود به لیگ دسته اول فوتسال ابتدا تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان را مغلوب کرد و در دیدار بعدی خود باید به میهمانی تیم چکاد شهریار برود.

این در حالی است که با برنامه‌ریزی انجام شده از سوی کمیته برگزارکننده بازی‌های لیگ دسته دوم فوتسال ایران، نماینده فوتسال استان قم در این مرحله در شش بازی سخت و حساس مقابل حریفان خود به میدان خواهد رفت تا بلکه یکی از دو سهمیه صعود به دسته اول را به دست بیاورد.

تیم فوتسال آرش قم که با خلق شگفتی توانست تیم فوتسال نفت امیدیه خوزستان را در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مرحله حذفی فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور از گردونه این رقابت‌ها کنار بزند، روز ششم شهریور ماه در خارج از خانه برابر چکاد شهریار صف‌آرایی خواهد کرد.

آدرس کوتاه :