جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

آرش قم با پیروزی بر شهریار به لیگ دسته اول فوتسال صعود می‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آرش قم با پیروزی بر شهریار به لیگ دسته اول فوتسال صعود می‌کند


سرپرست تیم فوتسال آرش قم با بیان اینکه تیم فوتسال آرش قم فردا در خانه به دیدار تیم چکاد شهریار می‌رود گفت: آرش قم با پیروزی بر چکاد شهریار به لیگ دسته اول فوتسال صعود می‌کند.

سرپرست تیم فوتسال آرش قم

هادی گائینی  اظهار داشت: تیم فوتسال آرش قم فردا در دیداری حساس از دور برگشت مرحله رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور در قم به دیدار تیم چکاد شهریار می‌رود.

وی افزود: تیم فوتسال آرش قم که هفته گذشته در عین شایستگی در کرمان مغلوب تیم سرمایه گذاری مس کرمان شد فردا در صورت کسب پیروزی خانگی برابر نماینده استان تهران، یک هفته پیش از پایان این مسابقات صعود خود را به لیگ دسته اول قطعی می‌کند.

سرپرست تیم فوتسال آرش قم گفت: شاگردان محمدرضا قاسمی که در ۴ بازی از مجموع ۶ بازی خود ۷ امتیاز گرفته‌اند و با تیم مس کرمان در صدر جدول هم امتیاز هستند اما تیم چکاد شهریار نیز ۶ امتیازی است و مدعی صعود است.

گائینی بیان داشت: آرش در دور رفت در قم برابر مس کرمان به پیروزی رسید، سپس در شهریار با چکاد این شهر مساوی کرد و در ‌ادامه در قم از سد تیم شهدای جلین گرگان گذشت و در ‌‌نهایت در کرمان به مس باخت.

وی عنوان کرد: کسب پیروزی در بازی فردا در قم، آرش را ۱۰ امتیازی صعود آرش را قطعی می‌کند و آخرین مسابقه این تیم در گرگان برابر تیم شهدای جلین این شهر جنبه تشریفاتی پیدا خواهد کرد.

سرپرست تیم فوتسال آرش قم تصریح کرد: بدون شک موفقیت آرش در بازی فردا با تلاش خستگی ناپذیر بازیکنان، کادر فنی و مدیریت این تیم کاملا در دسترس است و بازیکنان این تیم در حال جامه عمل پوشاندن به آرزوی چندین ساله فوتسال قم هستند.

گائینی افزود: فردا روز بزرگی برای فوتسال قم محسوب می‌شود و امیدواریم با حمایت تماشاگران فوتسال دوست قمی بتوانیم چکاد را شکست داده و قم را صاحب سهمیه لیگ دسته اولی کنیم.
 

آدرس کوتاه :