رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

آرش قم به مرحله نهایی صعود کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آرش قم به مرحله نهایی صعود کرد


فوتسالیست‌های قمی با عبور از سد تیم فوتسال نفت امیدیه خوزستان به مرحله پایانی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور راه یافتند.

 با مشخص شدن چهره چهار تیم راه یافته به آخرین مرحله رقابت‌های فصل جاری لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور از بین این تعداد تیم در نهایت دو تیم جواز صعود به لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور را کسب خواهد کرد.

تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم در دیدار برگشت مرحله حذفی رقابت‌های لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور، در میهمانی تیم نفت امیدیه خوزستان به میدان رفت و با ارائه فوتسالی حساب شده به برتری رسید تا به جمع چهار تیم برتر برود.

این در حالی است که از جمع بیست و هشت تیمی که امسال در مسابقات لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور حضور داشتند، هشت تیم به عنوان تیم‌های برتر گروه‌های چهارگانه مرحله مقدماتی خود را به مرحله حذفی این دوره از رقابت‌ها رسانده‌ ببودند و با انجام بازی‌های رفت و برگشت حذفی، چهار تیم از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند.

فوتسالیست‌های تیم آرش نوین‌ایرانیان قم بعد از اینکه به عنوان تیم دوم گروه خود از مرحله مقدماتی مسابقات این فصل لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور مجوز صعود گرفتند در مرحله حذفی حریف نماینده فوتسال استان خوزستان یعنی نفت امیدیه شدند و این تیم را در هر دو بازی رفت و برگشت با شکست مواجه کردند.

نماینده شایسته فوتسال قم در گروه دوم از مرحله مقدماتی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور با کسب 17 امتیاز مکان دوم جدول رده‌بندی را بعد از تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم به خود اختصاص داد و بدین ترتیب در مرحله حذفی به مصاف تیم نخست گروه چهارم رفت.

تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم بعد از اینکه در دیدار رفت از مرحله حذفی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور توانست تیم فوتسال نفت امیدیه خوزستان را در قم مغلوب کند در دیدار برگشت نیز از سد حریف عبور کرد تا در هر دو بازی با غلبه بر رقیب خوزستانی خود غلبه کرد و با اقتدار به جمع چهار تیم برتر مرحله پایانی برود.

نکته جالب توجه این است که از جمع هشت تیمی که موفق به کسب مجوز صعود از مرحله مقدماتی به مرحله حذفی فصل جاری مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور شده‌ بودند، دو تیم نماینده قم محسوب می‌شدند، اما در این مرحله یکی از دو نماینده قم از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

تیم فوتسال آرش‌ نوین‌ایرانیان قم در دیدار برگشت از مرحله حذفی مسابقات این فصل لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور در سالن اختصاصی تیم نفت امیدیه با وجود اینکه شرایط به نفع میزبان بود به برتری دو بر یک دست پیدا کرد.

فوتسالیست‌های قمی که در دیدار رفت در سالن شهید حیدریان قم به برتری سه بر یک رسیده بودند با احتساب نتیجه بازی برگشت در مجموع صاحب برتری 5 بر 2 شدند و بدین ترتیب راهی مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال کشور شدند. / فارس

آدرس کوتاه :