جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

آرش قم در مرحله حذفی فوتسال کشور حریف نفت امیدیه شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آرش قم در مرحله حذفی فوتسال کشور حریف نفت امیدیه شد


تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم در مرحله حذفی رقابت‌های لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور حریف تیم مدعی نفت امیدیه خوزستان شد.

با انجام‌ بازی‌های رفت و برگشت در قم و امیدیه

 

بعد از انجام دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌‌های کشور و رقابت 28 تیم در گروه‌های چهارگانه مقدماتی اکنون تنها هشت تیم در کوران رقابت‌ها باقی مانده‌ و برای رسیدن به لیگ دسته اول کشور تلاش می‌کنند.

تیم‌های حاضر در مرحله گروهی بازی‌های خود را به شکل دوره‌ای و در قالب دیدارهای رفت و برگشت انجام داده‌اند و از هر یک از گروه‌های چهارگانه تنها دو تیم موفق به کسب مجوز صعود به مرحله حذفی شده است تا بدین‌شکل دیدارهای مرحله حذفی با حضور هشت تیم به انجام برسد.

تیم فوتسال آرش‌نوین ایرانیان قم که با کسب رتبه دوم مرحله گروهی موفق به کسب مجوز صعود به مرحله حذفی رقابت‌های لیگ فوتسال باشگاه‌‌های کشور شده برای راهیابی به جمع چهار تیم برتر این دوره از مسابقات باید با نماینده فوتسال استان خوزستان دیدار کند.

تیم فوتسال آرش‌نوین ایرانیان یکی از دو نماینده استان قم در فصل جاری رقابت‌های لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور است که توانست به همراه دیگر نماینده قم یعنی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم مجوز صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها را به دست بیاورد.

تیم فوتسال آرش‌نوین ایرانیان قم یکی از دو نماینده فوتسال قم در فصل جاری مسابقات لیگ باشگاه‌های کشور محسوب می‌شود که بعد از صعود دیگر همشهری خود یعنی تیم آتلیه طهران قم راهی جمع هشت تیم برتر بازی‌های این فصل شد تا و حالا فاصله‌ چندانی تا راهیابی به لیگ دسته اول کشور ندارد.

این در حالی است که بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال کشور، دیدارهای رفت و برگشت مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های ایران در طول 12 هفته به انجام رسید و طی آن، تیم آرش‌نوین ایرانیان قم در مجموع 17 امتیاز برای به دست آوردن جواز صعود به این مرحله کسب کرد.

آرش‌نوین ایرانیان قم از 12 بازی خود در هفته‌های سپری شده از دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور مجموعا 17 امتیاز کسب کرد و بعد از همشهری خود تیم فوتسال آتلیه طهران قم در مکان دوم جدول جای گرفت تا به مرحله بعد راه یابد.

تا قبل از انجام دیدارهای هفته پایانی مرحله گروهی این فصل، در کنار تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم که با 17 امتیاز در مکان دوم ایستاده بود، تیم پاسارگاد شهرکرد نیز 17 امتیاز داشت و به دلیل تفاضل گل کمتر در تعقیب نماینده قم بود، ضمن اینکه تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه نیز با کسب 16 امتیاز در مکان چهارم به دنبال احیای شانس صعود خود بود اما جالب‌تر این است که هر سه تیم در هفته پایانی باختند و در نهایت آرش‌نوین ایرانیان از این گروه بالا آمد و به جمع هشت تیم برتر رسید.

با انجام قرعه‌کشی دیدارهای رفت و برگشت مرحله حذفی مسابقات فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال امید باشگاه‌های کشور، تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان در این مرحله حریف تیم نفت امیدیه خوزستان شده و باید طبق برنامه ابتدا روز پنجشنبه پانزدهم مرداد ماه میزبان حریف خود باشد و یک هفته بعد در دیدار برگشت در امیدیه به مصاف حریفان برود تا یکی از آنها راهی مرحله نهایی شود. / فارس

آدرس کوتاه :