جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

آرش قم نخستین شکست را پذیرفت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آرش قم نخستین شکست را پذیرفت


تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم نخستین شکست در مرحله نهایی رقابت‌های لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور را برابر رقیب مدعی خود یعنی مس کرمان پذیرفت.

در هفته چهارم مرحله نهایی فوتسال کشور

 تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم آخرین‌بار در مرحله مقدماتی فصل جاری مسابقات لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور در خانه خود به تیم فوتسال هیئت روستایی و عشایری کاشان باخته بود و بعد از آن در دو بازی حذفی و سه بازی از دور رفت مرحله نهایی هرگز رنگ شکست را ندیده بود.

فوتسالیست‌های آرش نوین‌ایرانیان قم بعد از کسب دو پیروزی و یک تساوی در دور رفت از مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور در نخستین بازی از دور برگشت مقابل حریف سرسخت خود تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان نخستین باخت این مرحله را پذیرفتند.

این در حالی است که دور برگشت مرحله نهایی مسابقات فوتسال باشگاه‌های کشور با انجام دو بازی بین چهار تیم حاضر در مرحله نهایی وارد هفته نخست خود شد و طی آن در دیداری بسیار حساس تیم فوتسال آرش‌نوین ایرانیان قم مغلوب تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان شد و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را به حریف واگذار کرد.

این در حالی است که تیم فوتسال آرش‌نوین‌ ایرانیان قم تا پیش از شروع بازی‌های دور برگشت مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور صدرنشین بدون شکست بازی‌های مرحله پایانی بود و برای انجام بازی‌ برگشت با تیم فوتسال سرمایه‌گذاری مس کرمان راهی این شهر شده بود اما با حساب سه بر یک باخت.

تیم فوتسال آرش‌نوین‌ ایرانیان قم در چهارمین هفته از بازی‌های مرحله نهایی لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور برابر تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان در حالی با شکست میدان را ترک کرد که در بازی رفت توانسته بود این تیم را با نتیجه چهار بر یک در سالن شهید حیدریان قم مغلوب کند.

با پایان بازی‌های هفته نخست از دور برگشت مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور هم اکنون تیم‌های فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم و سرمایه‌گذاری مس کرمان امتیازات بیشتری نسبت به دیگر تیم‌های حاضر در این مرحله یعنی چکاد آتلیه‌جوان شهریار و شهدای جلین گرگان کسب کرده‌اند.

تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم بعد از شکست در هفته نخست از دور برگشت بازی‌های این مرحله برابر تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان صدر جدول رده‌بندی را نیز به حریف کرمانی خود واگذار کرد تا برای کسب مجوز صعود به لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور در دو بازی آینده به دنبال امتیازات مورد نیاز خود باشد.

در پایان دیدارهای هفته چهارم هم اکنون تیم فوتسال سرمایه‌گذاری مس کرمان با هشت امتیاز صدرنشین است، تیم فوتسال آرش‌نوین‌ ایرانیان قم با کسب هفت امتیاز در مکان دوم ایستاده، تیم چکاد آتیه‌جوان شهریار سوم است و تیم شهدای جلین گرگان در رتبه چهارم قرار دارد، ضمن اینکه دیدارهای هفته دوم دور برگشت مرحله نهایی روز پنجشنبه بیست و هفتم شهریور ماه برگزار می‌شود و آرش‌‌نوین‌ ایرانیان قم در خانه خود برابر تیم چکاد شهریار قرار می‌گیرد.

آدرس کوتاه :