جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

آرش نوین ایرانیان قم به مصاف رعد پدافند اصفهان می‌رود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آرش نوین ایرانیان قم به مصاف رعد پدافند اصفهان می‌رود


تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم در دیداری حساس از مسابقات نیم‌فصل نخست لیگ فوتسال باشگاه‌های کشور به مصاف تیم رعد پدافند اصفهان می‌رود.

در هفته ششم فوتسال باشگاه‌های کشور

 دیدارهای دور رفت از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور امروز پیگیری می‌شود و طی آن تیم‌های مدعی صعود به مسابقات لیگ دسته یک فوتسال باشگاه‌های کشور تلاش خود را برای دستیابی به این مهم پیگیری خواهند کرد.

تیم‌های حاضر در مسابقات فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور در چهار گروه قرار گرفته‌اند و بازی‌های خود را به شکل دوره‌ای انجام می‌دهند تا در نهایت دو تیم برتر هر گروه مجوز راهیابی به مرحله نهایی این رقابت‌ها را کسب کنند.

در مرحله گروهی این مسابقات تیم‌های فوتسال آتلیه طهران قم و آرش نوین ایرانیان به نمایندگی از استان فوتسال‌خیز قم حضور دارند و از قضا در یک گروه در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و به ترتیب در مکان‌های دوم و چهارم جدول رده‌بندی گروه دوم این رقابت‌ها ایستاده‌اند.

تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم بعد از یک هفته استراحت، کسب دو پیروزی و دو باخت در پنج هفته سپری شده از دیدارهای نیم‌فصل نخست مرحله مقدماتی مسابقات فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور اکنون یک بازی حساس در نیم‌فصل نخست انجام می‌دهد.

تیم آرش نوین ایرانیان قم بعد از اینکه در هفته پنجم فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور با قرعه استراحت برخورد کرد و نظاره‌گر عملکرد سایر تیم‌های حاضر در گروه دوم مقدماتی این فصل بود، حالا برای اینکه بار دیگر در جمع مدعیان صعود از این گروه قرار بگیرد باید تیم رعد پدافند اصفهان را در هفته ششم مرحله گروهی شکست دهد.

بازی‌های قبلی تیم آرش نوین ایرانیان قم در نیم‌فصل نخست از مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور با کسب شش امتیاز برای این تیم همراه بوده و این تیم در حال حاضر در بین هفت تیم حاضر در گروه دوم رده چهارم جدول را در اختیار گرفته است.

در جدول رده‌بندی این گروه تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه با کسب هشت امتیاز و تفاضل گل بهتر در مکان نخست جدول رده‌بندی جای گرفته است، تیم فوتسال آتلیه طهران قم با همین امتیاز رده دوم را در اختیار دارد و تیم فوتسال رعد پدافند اصفهان با کسب هفت امتیاز سوم است، ضمن اینکه تیم آرش نوین ایرانیان قم با کسب شش امتیاز در تعقیب تیم‌های بالای جدول قرار دارد.

تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان نماینده قم در مسابقات این فصل لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور در هفته ششم از دور رفت مرحله گروهی این بازی‌ها از ساعت 17 امروز در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم برابر تیم فوتسال رعد پدافند اصفهان به میدان می‌رود.

آدرس کوتاه :