جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

ارمغان بیست و دومین هدهد برای مرکز قم - روابط عمومی

 

 


ارمغان بیست و دومین هدهد برای مرکز قم


صدا وسیمای مرکز قم در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا وسیما با کسب افتخارات متعدد، خوش درخشید.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز قم، صدا وسیمای مرکز قم در بیست ودومین جشنواره تولیدات صدا وسیمای مراکز استانها توانست در بخش های سیما، صدا، خبر، موسیقی و فضای مجازی افتخارات متعددی را کسب کند.

معاونت خبر مرکز قم در بخش ویژه گزارشهای خبری با موضوع شعار سال با اثر «رنج بدون گنج» از محبوبه آقانوری رتبه اول را به خود اختصاص داد و در بخش گزارشهای موضوعی و خبری گزارش‌های "سالک" و «واکسنی که بلای جان شد» از طاهره رئیس جعفری عنوان دوم و سوم را کسب کرد. همچنین در بخش گویندگی مجموعه خبری سیما، زهرا شعبانی عنوان سوم را به دست آورد.

دیپلم افتخار بهترین مستند سیما ویژه سیل به مستند «فتوای آسمانی» به تهیه کنندگی محسن علمداری تعلق گرفت و دیپلم افتخار بهترین مستند بخش جنبی با موضوع انقلاب اسلامی نیز به  محسن ربانی با اثر مستند «شهید اول» رسید. همچنین سیمای مرکز قم در بخش تولید مجموعه های مستند در بین مراکز استانی صدا و سیما شایسته تقدیر شد.

در کمیسیون صدای استان‌ها، دیپلم افتخار بهترین تهیه کنندگی در بخش اصلی به فاطمه امینی برای تولید برنامه رادیویی «اینجا آبادی» رسید و خانم طیبه رضوانی نیز در بخش جنبی سلامت جشنواره برای تهیه‌کنندگی برنامه رادیویی «کاشانه» با موضوع سرطان دیپلم افتخار گرفت.

مجتبی محمدی معاون فضای مجازی صدا وسیمای مرکز قم نیز توانست دیپلم افتخار برترین اثر در بخش ویژه با موضوع بیانیه گام دوم و دیپلم افتخار بهترین نماهنگ در بخش دفاع مقدس را به دست آورد. همچنین دیپلم افتخار بهترین اثر در بخش انقلاب اسلامی نیز به معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز قم رسید.

در بخش شعر و موسیقی جشنواره نیز جواد فلاحتی با اثر «سرزمین با اصالت» توانست دیپلم افتخار بهترین اثر موضوعی را کسب کند.

 

آدرس کوتاه :