رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

آریا گرانول قم نایب قهرمان رقابت های لیگ آینده سازان تنیس کشور شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آریا گرانول قم نایب قهرمان رقابت های لیگ آینده سازان تنیس کشور شد


تیم تنیس آریا گرانول قم با کسب مقام نایب قهرمانی به کار خود در پیکارهای لیگ آینده‌سازان تنیس باشگاه‌های برتر کشور پایان داد.

با شکست از تیم آپت تهران

 

 تیم تنیس آینده‌سازان آریا گرانول قم در تمام مراحل رقابت‌های نیم‌فصل نخست لیگ آینده‌سازان تنیس باشگاه‌های کشور عملکرد خوبی داشت و تنها در دیدار پایانی نتیجه را واگذار کرد تا تیم تنیس آپت تهران قهرمان دور رفت این بازی‌ها شود.

دیدارهای دور رفت از رقابت‌های لیگ آینده‌سازان تنیس قهرمانی باشگاه‌های کشور در حالی با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید که با توجه به وجود استعدادهای خوش‌آتیه در تنیس قم، تنیس‌بازان قمی در ترکیب چهار تیم مدعی در این دوره از باز‌ی‌ها حضور یافته بودند.

این در حالی است که بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون تنیس کشورمان، دیدارهای دور رفت از چهارمین دوره رقابت‌های لیگ آینده‌سازان تنیس باشگاه‌های کشور در رده‌های سنی زیر 12 و زیر 14 سال برترین‌های خود را شناخت.

در این دوره از مسابقات 14 تیم حضور داشتند که در نهایت تیم تنیس آپت تهران بالاتر از دیگر حریفان موفق شد با پیروزی مقابل آنها عنوان نخست و مقام قهرمانی بازی‌ها را  به دست بیاورد، ضمن اینکه تیم تنیس آریا گرانول قم در جایگاه دوم ایستاد و موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد.

بعد از سپری شدن مراحل مختلف از نیم‌فصل نخست این رقابت‌ها، تیم‌های تنیس آریا گرانول قم و آپت تهران برگزار کننده دیدار نهایی بودند که این بازی جذاب و تماشایی در نهایت با برتری 2 بر 1 به سود نماینده تهران و نایب قهرمانی آریا گرانول قم به پایان رسید.

در نخستین مسابقه انفرادی رقابت پایانی بین آریا گرانول قم و آپت تهران، سینا مقیمی از آپت تهران و سینا یوسف‌زاده  از آریا گرانول قم به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان بازیکن تیم آپت تهران توانست با نتایج 6 بر 2 و 6 بر صفر به برتری دست یافته و نخستین پیروزی تیم تهران را رقم بزند.

بعد از این بازی نوبت به مسابقه انفرادی دوم بین علی یزدانی از تیم آپت تهران و علی دکمه‌چین از تیم آریا گرانول قم رسید که در پایان این رقابت نزدیک و تماشایی تنیسور تیم آریا گرانول قم یعنی علی دکمه‌چین با برتری دو بر صفر میدان را ترک کرد تا نتیجه برابر شود.

بدین ترتیب کار برای تعیین تیم پیروز مسابقه نهایی رقابت‌های دور رفت لیگ آینده‌سازان تنیس باشگاه‌های کشور به مسابقه دوبل رسید، در این رقابت تیم دوبل مقیمی و شیردل از آپت تهران با تیم دوبل یوسف‌زاده و دکمه‌چین از آریا گرانول قم روبه‌رو شد و نتیجه دو بر صفر به نفع رقیب تهرانی به پایان رسید.

این در حالی است که دیدار رده بندی بین تیم‌های بازنده مرحله نیمه نهایی یعنی آکادمی تنیس آپت  و آکادمی تنیس ارومیه برگزار شد و در نهایت به برتری 2 بر یک تیم آکادمی تنیس آپت انجامید تا بدین‌ترتیب پرونده بازی‌های نیم‌فصل لیگ آینده‌سازان تنیس کشور در سال 94 بسته شود.

بدین‌ترتیب پس از رقابت یک هفته‌ای تنیسورها در قزوین، سرانجام تیم‌های باشگاه آپت تهران، آریا گرانول قم، آکادمی تنیس آپت تهران، آکادمی تنیس ارومیه، استقلال یک، هیئت تنیس البرز، استقلال 2، خاتم الانبیاء، ویونا اسپرت قم، آذربایجان شرقی، آکادمی تنیس قزوین، استقلال 3، امیران ارومیه و کارخانجات پودر سنگ صالح کارگر قم در جایگاه‌های اول تا چهاردهم ایستادند. / فارس

آدرس کوتاه :