جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

از امید تا روشنایی - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

از امید تا روشنایی

از امید تا روشنایی


عوامل برنامه از امید تا روشنایی
 
تهیه کننده : اعظم روانجی
گوینده روشندل:ناهید برومند
هماهنگی روشندل: محمد چراغی
نویسنده روشندل: مهدی ضیائیفر
گوینده آیتم ها روشندل:خانم صفایی صابر

 

برنامه رادیویی «از امید تا روشنایی» به تهیه کنندگی اعظم راونجی و با مشارکت جمعی از روشندلان نخبه استان قم با هدف ارتقاء سطح آموزشی،‌ فرهنگی، علمی و ورزشی نابینایان از طریق رادیو ، معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های روشندلان و فرهنگ سازی در برخورد افراد جامعه با روشندلان تهیه و از رادیو قم پخش می‌شود.

« از امید تا روشنایی» با موضوعات روانشناسی و اجتماعی مانند نابینایان و مهارت های زندگی،‌ نابینایی و باور مردم، نابینایی و تحصیل و سفارش‌های دین درباره معلولین روی آنتن می‌رود.

در بخش «نابینای موفق» در هر برنامه  با  نابینایان شاخص  در زمینه‌های علمی،‌ ورزشی و فرهنگی ارتباط تلفنی برقرار می‌شود و در بخش «خبرخوان» خبرهای مرتبط با فعالیت‌های معلولان ارائه می‌شود. همچنین در بخش «بدانید که»  اطلاعات عمومی مرتبط با نابینایان بیان می‌شود و کارشناس روشندل برنامه نیز موضوعات روانشناسی و اجتماعی را در بخش «کارشناسی» برنامه مورد بررسی قرار می‌دهد.

برنامه رادیویی «از امید تا روشنایی»  با اجرای ناهید برومند و نویسندگی مهدی ضیایی فر از روشندلان قمی هر هفته روزهای یکشنبه ها ساعت 17 از رادیو قم تقدیم شنوندگان و مخاطبان می‌شود.

سال تولید: 1398
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.