رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

از قربان تا غدیر - سیمای نور

 

 

معرفی برنامه های شبکه نور

از قربان تا غدیر

از قربان تا غدیر


Loading the player...

 


جشن ولايت
این جشن با حضور هم استانی های عزیز هرشب از یک سازمان تهیه می گرد و ساعت 21:00 تا 22:00 روی آنتن می رود.

روزهاي آخر است و مهرباني چون محمد (ص) نگران امتي است که بعد از او ، بيراهه را راه مي پندارند. نگراني مبهمي وجودش را فرا گرفته . هنوز سنگيني مسئوليتي بزرگ را روي شانه هاي رسالتش احساس مي کند.رحمه للعالمين است ، پيامبر مهرباني هاست .همان کسي است که حال دشمنانش را نيز مي پرسد ، حال چگونه از ميان امتش برود بدون آنکه دست آنها را به دست تواناي يک امام مقتدر سپرده باشد؟ اما جاي نگراني نيست . علي (ع) کنار او است ، چون هميشه ،او حيدر کرار است ، او صبور و مهربان است و همدم هميشگي پيامبر (ص)

آنروز در حجه الوداع ،خورشيد و ماه کنار هم ايستادند تا حجت را بر امتي تمام کنند که پيروان آخرين و کامل ترين دين خداوند هستند. از آنروز تا همين لحظه ،کائنات زمزمه مي کنند :

من کنت مولاه فهذا علي مولاه

مطابق با سنت هر سال سيماي نور با هدف توسعه وتعمیق تعلقات عمومی هم استانیهای عزیز نسبت به معارف و ارزشهای والای اسلامی ، معرفی الگوهای موفق و موثر در تمامی عرصه های زندگی و ایجاد سرور و شادی در بین آحاد مختلف مردم جشني در اين دهه پر برکت برگزار می نماید.

این جشن که با مشارکت سازمانهاي استان برگزار می شود بخشهای مختلف وشادی همچون آرم، اجرای خوب مجریان همراه بازیگران وهنرمندان ، گزارش مردمی، وله های شاد تصویری، مسابقه حضوری، دعوت از هنرمندان استان، نمایش طنز، مسئولان استان، تجلیل از خانواده شهدا ، شعر ولایت ونماهنگ وموسیقی ارائه می گردد.

عوامل اين برنامه :

تهيه کننده: آقاي جعفري اقدم

دستيار تهيه:
آقايان ابولقاسمي و حجت پناه

کارگردان
: آقايان رامندي وعلي عسگري

مجري:
آقاي حيات بخش

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.