جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

استانداری قم حامی مالی باشگاه صبا - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

استانداری قم حامی مالی باشگاه صبا


مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم، استانداری قم را به عنوان حامی مالی این باشگاه معرفی کرد و از صدور رضایت نامه روزبه چشمی بازیکن سابق این تیم و بازیکن جدید استقلال تهران خبر داد.

جهانبینی خبر داد؛

عباس جهان بینی ابراز داشت: با توجه به انصراف و کناره گیری سیروس محجوب از مالکیت باشگاه و نزدیک شدن به فصل مسابقات و پایان نقل و انتقالات لیگ برتر برای تعیین تکلیف شرایط باشگاه برای آینده، شب گذشته جلسه ای را با حضور سرپرست استانداری قم و اعضای هیات مدیره و معاونان سرپرست استانداری برگزار کردیم که نتیجه آن بود که با توجه به شرایط فعلی باید باشگاه را خودمان سازماندهی کنیم.

وی ادامه داد: برای فصل جدید، حضور صبای قم در لیگ برتر فوتبال با شمایل گذشته و با حمایت مالی استانداری قم خواهد بود.

وی بیان داشت: برخی بازیکنان توقعات، انتظارات و مطالبات گذشته را دارند، از این رو برای بررسی مشکلات آنان جلسه ای را عصر امروز با حضور سرپرست استانداری قم برگزار می کنیم، این در حالیست که سرپرست استانداری به مدیران صبا تاکید کرده است که با اطمینان به بازیکنان و مربیان عنوان کنیم که کار خود را با جدیت دنبال کنند.

مدیرعامل صبای قم افزود: در فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور، استانداری قم منابع مالی مورد نیاز باشگاه صبای قم را تامین می کند تا اگر فضایی در آینده بوجود آمد باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود.

تمرینات صبای قم از عصر امروز مجددا آغاز می شود

پس از کناره گیری محجوب از باشگاه صبای قم مهدی تارتار عصر دوشنبه تمرینات تیم فوتبال صبا را تعطیل کرده بود اما جهان بینی از آغاز تمرینات تیم از عصر امروز خبر داد.

وی همچنین در پاسخ به سووالی در مورد شرایط صبای قم در آستانه پایان فصل نقل و انتقالات با وجود مشکلات مالی ابراز داشت: باید بپذیریم که شرایط تیم داری به شکل دولتی کار دشواری است اما اکنون راه دومی را پیش رو نداریم و باید در قد و قواره فصل های گذشته تیم خود را ببندیم.

مدیرعامل صبای قم ادامه داد: در لیگ چهاردهم هزینه معمولی و پایینی را در سطح لیگ برتر انجام داده بودیم و اگر بخواهیم کمتر از فصل گدشته هزینه کنیم و تیم را ببندیم دچار بحران خواهیم شد.

رضایت نامه روزبه چشمی صادر می شود

جهان بینی در مورد آخرین وضعیت صدور رضایت نامه روزبه چشمی بازیکن سابق صبای قم گفت: در مورد روزبه چشمی با باشگاه استقلال توافق کرده بودیم که با دریافت مبلغ 370 میلیون تومان رضایت نامه او را صادر کنیم که این پول به حساب باشگاه صبا واریز شده است.

وی ادامه داد: زمانی که سیروس محجوب به باشگاه صبای قم آمد عنوان کرد که اجازه بدهید تا وضعیت چشمی را مدیریت کنم و مشکل را حل می کنم اما اکنون با کناره گیری محجوب و بر اساس قولی که اخلاقا به استقلال داده ایم رضایت نامه روزبه چشمی را صادر می کنیم.

آدرس کوتاه :