جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اصالت مهدویت در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عرضه شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اصالت مهدویت در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عرضه شد


کتاب اصالت مهدویت از آثار آیت‌الله صافی گلپایگانی است که با وجود حجم کم بسیار غنی و پر بار بوده و توانسته استقبال گسترده‌ای را در نمایشگاه قرآن به دنبال داشته باشد.

از آثار آیت‌الله صافی گلپایگانی؛

کتاب اصالت مهدویت از جمله آثار آیت‌الله صافی‌گلپایگانی است که در سه فصل و 16 سرفصل تدوین شده که اطلاعات مطلوبی را در زمینه مهدویت در اختیار مخاطبان می‌گذارد.

این کتاب که در حجم کمی به زیور طبع آراسته شده است توانسته اطلاعات جامعی را در ارتباط با مهدویت به مخاطب ارائه کند. اصالت مهدویت و معجزات حضرت صاحب الامر (عج) از سرفصل‌های این کتاب است.

اصالت مهدویت از نظر معقول بودن امکان آن، اصالت مهدویت از نظر اتکاء بر مبانى معقول و منطقى اصالت مهدویت از نظر موافقت با فطرت و سُنن عالم خلقت، اصالت مهدویت از نظر قبول امم و ابتناء آن بر بشارات پیامبران و ادیان آسمانى از موضوعاتی است که در بخش اصالت مهدویت به آن توجه شده است.

نیاز به موضوعات شناسایى اسرائیلیّات، روشن‌فکران عوضى و اسرائیلیّات، اصالت مهدویّت از نظر ابتناى آن بر آیات قرآن کریم، اصالت مهدویّت از نظر ابتناء بر احادیث معتبر و متواتر، اصالت مهدویّت از نظر اتفاق مسلمانان و اجماع شیعه و اهل سنت، اصالت مهدویت از نظر معجزات و کرامات، معجزات حضرت صاحب‌الامر (عج)، انواع معجزات حضرت صاحب‌الامر (عج)، اصالت مهدویت از نظر ابتناى آن بر توحید و یکتاپرستى، اصالت مهدویت از نظر نقش آن در عمل و برقرارى عدالت و به ثمر رساندن انقلاب اسلامی از مباحثی است که در بخش اسرائیلیات به آن توجه شده است.

آدرس کوتاه :