رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

اعتبارات سفر مقام معظم رهبری تحولات عظیمی در قم ایجاد کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم، تخصص کامل اعتبارت سفر مقام معظم رهبری به قم را موجب ایجاد تحولات عظمی در ۵ سال اخیر در استان قم دانست.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قم:

سید حسن رضوی در جلسه شورای اداری استان قم که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور در تالار معصومیه قم برگزار شد، با ارائه گزارشی از پروژه‌های سفر رهبر معظم انقلاب به قم اظهار داشت: این سفر برای استان قم خیر و برکات فراوانی داشت و در مجموع اعتبارات سفر و تعهدات دستگاه‌های مختلف به بیش از هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

وی با بیان اینکه مجموعه اعتبارات اختصاص داده شده به مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب تحول عظیمی در قم ایجاد کرده است، افزود: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۱۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۷ میلیارد تومان به اتمام رسید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم همچنین گفت: ۴۰۰ میلیارد تومان مجموع اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب به قم بوده است.

وی افزود: در مجموع ۷۵ پروژه مربوط به سفر رهبر معظم انقلاب به قم تاکنون تعریف شده که ۲۵۷ پروژه از اعتبارات سفر بوده و مابقی نیز از محل اعتبارات پروژه‌های استانی و ملی بوده است.

رضوی، بیان داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در قالب تعهدات و تسهیلات ۶۰ پروژه، سازمان بهزیستی ۶ پروژه، معاونت برنامه ریزی ۱۶۳ پروژه، اداره کل راه و شهرسازی ۳۵ پروژه، وزارت نیرو ۹ پروژه، آموزش و پرورش ۱۳ پروژه و سایر دستگاه‌ها نیز پروژه‌هایی در راستای سفر رهبری داشته‌اند.

تخصیص۵۰ میلیارد تومان به شهرداری قم در سال جاری

وی با بیان اینکه در سال جاری ۵۰ میلیارد تومان به شهرداری قم اختصاص داده شده است، افزود: توزیع اعتبارات هزینه‌ای استان نیز ابلاغ شده و اعتبارات ۹ ماهه ابتدای سال به صورت کامل تأمین شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم بیان داشت: اعتبارات سفر مقام معظم رهبری و رئیس جمهور به قم به صورت کامل جذب شده است و از مدیران استان درخواست داریم تا مدیریت اقدامات هزینه‌ای خود را به نحو احسن انجام دهند و در فرصت باقی مانده نسبت به جذب اعتبارات دستگاه خود تلاش کنند./مهر

آدرس کوتاه :