جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اعتماد مردم به روحانیت پشتوانه ارزشمند نظام است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعتماد مردم به روحانیت پشتوانه ارزشمند نظام است


استاندار قم اعتماد مردم به روحانیت را پشتوانه ارزشمند نظام عنوان کرد و گفت: مسئولان باید از این پشتوانه در راستای خدمت رسانی به مردم استفاده کنند.

استاندار قم:

به نقل از روابط عمومی استانداری قم سید مهدی صادقی در نشست هم‌اندیشی ائمه جمعه استان قم طی سخنانی با اشاره به تجربیات 35 ساله خود در مقاطع و عرصه‌های مختلف خدمت به نظام اسلامی اظهار کرد: امیدوارم بتوانم با بکارگیری این تجربیات زمینه ساز تحول در استان قم باشم.

وی با بیان اینکه ائمه ‌جمعه رسالت آگاهی و معرفت امت اسلامی را به دوش می‌کشند، اهتمام ایشان در ایجاد هم دلی و همنوایی بین مردم و مسئولان نظام را در پیشبرد اهداف مثبت برشمرد و افزود: مسئولان نیز باید از رهنمودهای این عزیزان استفاده کنند.

استاندار قم این شهر را ام‌القرای جهان تشیع و مرکز امید مسلمین جهان دانست و افزود: اعتماد مردم به علما و مراجع عظام دیگر نقطه اتکا برای عملی کردن برنامه‌های نظام و دولت خواهد بود.

صادقی با اشاره به اهمیت تعامل بین مسئولان و ائمه جمعه و جماعات افزود: مسئولان با وجود نیت صادقانه گاها در مسیر خدمات رسانی دچار اشتباهاتی می‌شوند که راهنمایی‌ها و رهنمودهای همه عزیزان در این راستا راهگشا خواهد بود. / فارس

آدرس کوتاه :