رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

اعزام بازیکن صبای قم به مسابقات جوانان آسیا - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعزام بازیکن صبای قم به مسابقات جوانان آسیا


سرپرست تیم فوتبال صبای قم گفت: بازیکن جوان و آینده‌دار صبای قم به عنوان یکی از اعضای تیم ملی کشورمان برای اعزام به رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا انتخاب شده است.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم خبر داد

علی حیات‌پور امروز در قم اظهار کرد: تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان برای حضور موفق و پرقدرت در بازی‌های فوتبال قهرمانی جوانان آسیا از امروز در اردوی آماده‌سازی جدید خود حضور خواهد یافت و از کادر فنی مجربی برخوردار است.

وی ادامه داد: رقابت‌های فوتبال قهرمانی جوانان آسیا دارای مجوز حضور در مسابقات فوتبال جوانان جهان است، به همین خاطر موفقیت تیم ملی در بازی‌های آسیایی اهمیت زیادی دارد و کادر فنی تیم ملی نیز از بهترین‌های حال حاضر فوتبال کشور در این رده سنی دعوت به عمل آورده است.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم بیان کرد: از میان بازیکنانی که مورد نظر کادر فنی تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان هستند، نیما داغستانی بازیکن مستعد و آینده‌دار تیم صبای قم نیز انتخاب شده است و این بازیکن بعد از عضویت در تیم ملی نوجوانان، اکنون برای تیم ملی جوانان نیز بازی خواهد کرد.

وی با اشاره به مشخص شدن زمان برپایی اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان، اضافه کرد: بازیکنان دعوت شده از سوی کادر فنی تیم ملی جوانان باید از امروز خود را به کادر فنی معرفی کنند تا تمرینات تیم ملی آغاز شود.

حیات‌پور ابراز کرد: اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال پسران در رده سنی زیر 19 سال از امروز در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود و بر همین اساس بازیکنان یک روز زودتر خود را در هتل آکادمی ملی فوتبال به کادر فنی معرفی کنند تا تیم ملی راهی مشهد شود.

وی با اشاره به پیش‌بینی چند بازی دوستانه برای تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان در اردوی آماده‌سازی مشهد مقدس بیان کرد: در اردوی آماده‌سازی مشهد بازیکنان تیم ایران چهار دیدار دوستانه با تیم‌های سوریه و عراق برگزار خواهند کرد.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم در ادامه به اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان اشاره کرد و افزود: این بازیکنان از استان‌های آذربایجان شرقی‏، خوزستان، خراسان رضوی، تهران، کرمان، اصفهان، مازندران، گیلان، قم و کهگیلویه و بویر احمد دعوت شده‌اند.

وی یادآور شد: نیما مختاری، شاهین طاهرخانی و رضا کریمی از آذربایجان شرقی، امیرحسین باقرپور،عارف آغاسی و سیددانیال موسوی از خوزستان، صادق نیک‌فر از خراسان رضوی به همراه نیما طاهری، عارف غلامی، محمد امین بهرامی و پویا اسدی از اصفهان در این اردو حضور دارند.

حیات‌پور عنوان کرد: رضا کرملاچعب، امیرحسین بیات، ابوالفضل درویش‌وند، محمدرضا سامنی، امید نورافکن، رضا شکاری، محمدمهدی مهدی‌خانی، باقر نیاری و سینا خادم‌پور از تهران، امیرحسین امیرطاهری از کرمان، محمدحسین باباگلی و ابوالفضل رزاق‌پور از مازندران، سهیل صالحی از کهگیلویه و بویر احمد، نیما میرزازاد از گیلان و نیما داغستانی از قم دیگر اعضای تیم ملی در این اردو هستند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه بازی‌های دوستانه تیم ملی جوانان با عراق و سوریه، خاطرنشان کرد: این بازی‌ها در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد برگزار می‌شود و تیم ملی جوانان از 27 مرداد تا پنجم شهریور چهار بار با تیم‌های ملی عراق و سوریه دیدار می‌کند./ فارس

آدرس کوتاه :