جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

اعزام تیم‌های ۴ رده سنی قم به مسابقات کاراته قهرمانی کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعزام تیم‌های ۴ رده سنی قم به مسابقات کاراته قهرمانی کشور


سرپرست هیئت کاراته استان قم از اعزام تیم‌های ۴ رده سنی قم به مسابقات کاراته قهرمانی کشور خبر داد.

برخورداری خبر داد؛

علیرضا برخورداری اظهار داشت: با توجه به اینکه سال آینده مسابقات جهانی رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امید و همچنین رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا پیش‌روی کاراته‌کاهای کشورمان قرار دارد، بر این اساس باید نفرات بر‌تر رده‌های سنی مختلف تیم ملی مشخص و به اردوی این تیم‌ها دعوت شوند.

وی افزود: بر اساس هماهنگی انجام شده قرار است رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته رده سنی بزرگسالان کشورمان در بخش کومیته روز‌های سی‌ام بهمن ماه و اول اسفندماه به میزبانی هیئت کاراته استان کرمانشاه به انجام برسد.

سرپرست هیئت کاراته استان قم گفت: رقابت‌های کاراته قهرمانی نوجوانان، جوانان و امید کشور در بخش‌های کاتا و کومیته روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفندماه به میزبانی هیئت کاراته استان فارس برگزار می‌شود در حالی که میزبانی رقابت‌های مردان برعهده شهرستان مرودشت و میزبانی پیکارهای بانوان نیز بر عهده شیراز است.

برخورداری بیان داشت: مسابقات کاتای تیمی و انفرادی کاراته بزرگسالان کشور نیز در همین زمان به میزبانی هیئت فارس برگزار خواهد شد و تیم کاتای استان قم نیز که از تیم‌های خوب کشور به شمار می‌رود در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

وی از درخشش کاراته کاهای قمی در مسابقات بین المللی ایران زمین خبر داد و عنوان کرد: تیم کاراته آوای رزم قم به ۸ مدال دهمین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام ایران زمین دست یافت.

سرپرست هیئت کاراته استان قم تصریح کرد: این رقابت‌ها با شرکت بیش از ۶۰۰ کاراته کای مطرح و حضور تیم‌های داخلی و خارجی با همکاری تربیت بدنی دانشگاه آزاد، سبک شوتوکان جهانی، فدراسیون کاراته و تلاش‌های احمد صافی و حضور «کاسویا» رئیس فدراسیون جهانی شوتوکان برگزار شد.

برخورداری افزود: در این دوره از مسابقات کاراته کاهای منتخب باشگاه آوای رزم قم که زیر نظر مجید عبدالحسینی قهرمان اسبق آسیا و جهان تمرین می‌کنند و با هدایت پیمان نظری و سرپرستی علیرضا نظری توانستند به عنوان نماینده قم به ۲ مدال طلا، ۳مدال نقره و ۳مدال برنز دست پیدا کنند./خبرگزاری مهر

آدرس کوتاه :