جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

اعزام مبلغان و مفسران تخصصی شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعزام مبلغان و مفسران تخصصی شود


عضو هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: باید در اعزام مبلغان و مفسران به سمت اعزام‌های تخصصی برویم و بدانیم که اثرگذاری بسیار بیشتری در فعالیت خود خواهیم داشت.

عضو هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین بنیادی یکشنبه شب در جلسه تکریم مفسران قرآن کریم که در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد با اشاره به حضور خود در شهر شیراز در ایام ماه مبارک رمضان گفت: ‌در این شهر استقبال بسیار خوبی از مباحث مربوط به قرآن کریم صورت گرفت و این شهر جزء شهرهای خوب کشور به شمار می‌رود.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های ویژه دانشگاهیان و فرهیختگان شهر شیراز بیان کرد:‌ در برگزاری جلسات مساجد با استقبال نسل جوان بسیار روبه‌رو بودیم و کلام وحی اثرگذاری خود را به شکل بارز در این ماه مبارک داشت.

عضو هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه در جلسات تفسیر قرآن کریم در شهر شیراز شاهد حضور گسترده پزشکان متخصص بودیم، گفت: باید به سمت اعزام‌های تخصصی برویم و بدانیم که اثرگذاری بسیار بیشتری در فعالیت خود خواهیم داشت.

وی اظهار کرد: اگر اعزام تخصصی نسبت به مسائل خانواده‌، عقاید، فرق و ... با محوریت قرآن و کلام اهل بیت (ع) صورت گیرد قطعا اثرگذاری را شاهد خواهیم بود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم گفت: اگر کارها را با محوریت قرآن به پیش بریم قطعا نتایج آن را خواهیم دید.

آدرس کوتاه :