جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

اعزام نشدن تیم‌های ورزشی به مسابقات کشوری خط قرمز ورزش قم است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعزام نشدن تیم‌های ورزشی به مسابقات کشوری خط قرمز ورزش قم است


معاون اداره کل ورزش و جوانان قم گفت: عدم اعزام تیم‌های ورزشی به مسابقات کشوری، خط قرمز ورزش قم است و برای ما پذیرفته نیست یک هیئت ورزشی به دلیل مشکل مالی تیمی را به مسابقات کشوری نفرستد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان قم:

روح الله رمضانی در نشست مشترک هیئت‌های ورزشی استان قم که در فرهنگسرای جوان قم برگزار شد اظهار داشت: بیش از ۱۱۰ عنوان برنامه در هفته تربیت بدنی در ابعاد مختلف فرهنگی و ورزشی برگزار شد که مورد تأکید وزارت ورزش و جوانان بوده است و در این زمینه ۸ عنوان محصول فرهنگی نیز تولید شده است.

وی افزود: در برخی شاخص‌ها عملکرد هیئت‌های ورزشی در ۶ ماهه آغازین سال ۹۴ قابل قبول بوده است و در مدت ۶ ماه به عملکرد یک ساله یک هیئت ورزشی در سال ۹۳ نیز رسیدیم اما در برخی شاخص‌ها هنوز نیاز است که تلاش و برنامه ریزی بیشتری صورت گیرد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان قم گفت: در مدت زمان مورد نظر کارگروه ورزش تشکیل شده و گروه‌های ورزش همگانی و قهرمانی و بانوان به عنوان زیر مجموعه کارگروه ورزش تشکیل شده‌اند و ۹۸ جلسه و ۶۱۲ مصوبه حاصل این برنامه بوده است.

رمضانی بیان داشت: بدنه کار‌شناسی اداره کل ورزش و جوانان بدنه‌ای بسیار قوی است و حاصل این برنامه ریزی و فکر این بوده که بسیاری از اعزام‌های هیئت‌های ورزشی به مسابقات قهرمانی کشور و لیگ با نظارت و اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان انجام شده تا بخش‌های بااهمیت‌تر در اولویت قرار گیرند.

وی عنوان کرد: مدیریت منابع از جمله برنامه‌هایی بوده است که در ۶ ماهه آغازین امسال انجام شده و در سال‌های گذشته برخی تیم‌ها در لیگ‌های کشوری اعتباراتی دریافت می‌کردند که بقیه تیم‌ها و رشته‌ها را تحت تأثیر قرار می‌داد اما در حال حاضر حضور در هر لیگ و مسابقاتی با برنامه صورت می‌گیرد و طبق برنامه، نقش حامی مالی، هیئت و اداره کل تبیین شده است.

معاون اداره کل ورزش و جوانان قم تصریح کرد: حداقل کاری که یک هیئت ورزشی می‌تواند داشته باشد اعزام به مسابقات قهرمانی کشور است و عدم اعزام به مسابقات قهرمانی کشور خط قرمز اداره کل ورزش و جوانان قم است.

رمضانی افزود: برخی هیئت‌های ورزشی قم مشکلات مالی را علت عدم اعزام بیان می‌کنند در حالی که برای این منظور اعتباراتی تعریف شده و برای ما پذیرفته نیست که یک هیئت ورزشی حضور در مسابقات قهرمانی کشور را از برنامه خود حذف کند./مهر

آدرس کوتاه :