رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

اعزام هندبالیست‌های قم به جام جوانه‌های کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس هیئت هندبال استان قم گفت: هندبالیست‌های قم با آمادگی کامل و با انگیزه قهرمانی به مسابقات رده سنی نونهالان کشور اعزام می‌شوند.

رئیس هیئت هندبال استان قم خبر داد

سیدعلیرضا طباطبایی امروز در قم، اظهار کرد: ما همواره در رده‌ها سنی پایه مسابقات هندبال قهرمانی کشور جزو تیم‌های مدعی بوده‌ایم و ان‌شاء‌الله امسال نیز تیم‌های اعزامی تمام رده‌ها برای کسب عناوین برتر با حریفان خود رقابت خواهند کرد.

وی ادامه داد: ما در سطح استان قم سعی کرده‌ایم با یک برنامه‌ریزی حساب شده توجه ویژه‌ای به رده‌های سنی پایه و رشد و توسعه والیبال از طریق سرمایه‌گذاری بر روی استعدادهای نخبه رده‌های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان داشته باشیم.

رئیس هیئت هندبال استان قم از اعزام هندبالیست‌های مستعد قم به رقابت‌های قهرمانی رده سنی نونهالان ایران خبر داد و عنوان کرد: تا زمان شروع مسابقات هندبال قهرمانی رده سنی نونهالان پسر کشور زمان مناسبی در اختیار داریم و به همین منظور تمرینات تیم قم در جریان است.

وی با بیان اینکه این دوره از رقابت‌‌های نونهالان کشور با عنوان جام جوانه‌ها برگزار می‌شود، ابراز کرد: فدراسیون هندبال به شکلی برنامه‌ریزی کرده است که این مسابقات برای تعیین تیم‌های برتر در مرحله نخست به میزبانی هفت منطقه کشور به انجام برسد.

طباطبایی بیان کرد: برنامه‌ریزی برای برگزاری سومین دوره مسابقات هندبال رده سنی نونهالان قهرمانی کشور در فدراسیون هندبال در حالی صورت گرفته است که این بازی‌ها با حضور تیم‌هایی از استان‌های مختلف در هفت منطقه استارت خواهد خورد و قم یکی از تیم‌های مدعی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به تعیین میزبان‌‌های مرحله مقدماتی، عنوان کرد: دیدارهای مرحله نخست با برنامه‌ریزی و مدیریت مدیران مناطق هفت‌گانه در تهران، کرمانشاه، اصفهان، مشهد، تبریز، بهبهان و کرمان برگزار خواهد شد، ضمن اینکه زمان برگزاری در هر منطقه متعاقبا اعلام خواهد شد.

رئیس هیئت هندبال استان قم با بیان اینکه تعداد بازیکنان هر تیم حداکثر 16 بازیکن و سه همراه خواهد بود، ابراز کرد: سال گذشته تیم قم در دومین دوره مسابقات هندبال قهرمانی رده سنی نونهالان کشور عملکرد خوبی داشت و دو بازیکن این تیم نیز به تیم ملی دعوت شدند.

وی یادآور شد: دومین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی رده سنی نونهالان پسر کشور مهر ماه سال قبل با حضور 21 تیم از سراسر کشور به میزبانی هیئت هندبال استان کرمانشاه برگزار شد و با انتخاب کمیته فنی مسابقات برترین‌های این دوره از سوی کمیته آموزش و مربیان به تیم ملی دعوت شدند.

طباطبایی اضافه کرد: در بین برترین‌های سال قبل مسابقات قهرمانی رده سنی نونهالان هندبال پسر کشور بازیکنانی از استان‌های مختلف حضور داشتند در حالی که از تیم اعزامی نونهالان هیئت هندبال استان قم امیراحسان نیک‌پی و علی خالقی‌پناه برگزیده شدند.

وی در پایان اظهار کرد: امسال نیز نفرات بسیار خوب و آماده‌ای در ترکیب تیم نونهالان هیئت هندبال استان قم حضور دارند، ضمن اینکه این تیم از یک کادر فنی مجرب بهره می‌برد و تمرینات خوبی برگزار کرده و آماده رویارویی با حریفان خود است./ فارس

آدرس کوتاه :